Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Próbavásárlói munkáról mi a...

Master22 kérdése:

Próbavásárlói munkáról mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
próbavásárlás

2016. aug. 20. 17:01
 1/5 A kérdező kommentje:

Lagomint és a phantom shopping megbizható szerintetek

És mennyit fizetnek egy próbavásárlásért

2016. aug. 20. 17:08
 2/5 anonim ***** válasza:
Milyen az?
2016. aug. 20. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
14%
Etikátlan dolog. Szerintem nem ér ennyit ,azt ugye tudod,hogy amint lejön az eredményed az adott üzletbe vagy objektumba azt ők rögtön visszanézik kamerán .. A helyedben oda többet nem mennék . Keress normális melót és ne mások munkáját bíráld. Etikátlan és gusztustalan. Ez az én véleményem.. 5000 Forintért képtelen lennék kirúgatni akárkit a munkahelyéről,azért van a főnök,hogy ott legyen és figyelje őket . Másrészt nem látsz bele abba,hogy egy üzletben miből áll a 8-12 óra. Nem csak állni kell és kiszolgálni,rengeteg más meló is van ami miatt elmaradhat a próbavásárló seggének a kinyalása. Harmadrészt ha valaki kiszolgál 1000 embert 1 nap és 1 et nem,akkor gondolod dorgálást érdemel? Érdemes elgondolkodni ezen.. Sok sikert!
2016. okt. 31. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Szerintem egyáltalán nem etikátlan. Ha a főnök alapból ottvan, akkor az alkalmazott fokozottan a legjobb "arcát" fogja mutatni. Az ennek az eljárásnak a lényege, hogy mindig minden esetben lehetőleg ugyanazt a minőségű kiszolgálást kapja meg a vásárló. Én voltam vállalkozó, magam is kiszolgáltam a vevőket, és azt is tudom, hogy a legnehezebb dolog emberekkel bánni. Éppen ezért, ha van egy sztenderd, amihez ha tartjamagát az eladó, akkor a vevő kiszolgálása is gördülékenyebb, eredményesebb lehet. És ez mindenkinek jó: tulajdonosnak, alkalmazottnak és vevőnek. Hol itt a hiba?
2017. szept. 4. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Akkor ha ez így gördülékeny akkor miért indokolt a próbavásárló? Ha a főnök vezető,és nem csak főnök,akkor lényegében felesleges a próbavásárló.
2017. okt. 19. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!