Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Pályat kiadása harmadik...

Pályat kiadása harmadik személynek?

Figyelt kérdés
Van egy álláshirdetés, amire jelentkezni szeretnék. A hirdetésben az áll, hogy az önéletrajzon kívül egy nyilatkozatot is küldeni kell nekik, hogy engedem a pályázatom kiadását harmadik személynek. Rákerestem, de nem találtam ezzel kapcsolatban semmit. Hogy néz ki egy ilyen nyilatkozat? Nincs erre valami formanyomtatvány? Valami ötlet olyantól, aki foglalkozott már ilyesmivel?

2016. aug. 23. 19:57
 1/2 anonim ***** válasza:

Egy cég a saját álláshirdetéséhez kér ilyen nyilatkozatot?

Mert ha egy fejvadász cég lenne, akkor megérteném, mert nekik meg kell mutatni harmadik félnek, hogy ki lenne, aki ajánlanak, de ha nem ez, akkor elég fura.


A szöveg meg függ attól, hogy mihez is kell, de valami ilyesmi, beszerkeszted, kinyomtatod aláírod:


NYILATKOZAT


Én, X.Y. (anyja neve, születési idő) engedélyezem a Xxxx cégnek, hogy az álláshirdetésükre beadott pályázati anyagomat harmadik féllel megosszák.


Dátum, Aláírás


De ezzel mindenhez hozzájárulsz, így akár kirakhatják a netre is.

2016. aug. 24. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm!


Egyébként egy iskoláról van szó. Ők rakták fel így a hirdetésüket.

2016. aug. 25. 12:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!