Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ügyfél kapcsolattartó állás?...

Ügyfél kapcsolattartó állás? Fontos

Figyelt kérdés
Pályakezdő vagyok, munkát keresek és jó pár hirdetést láttam, amiben erre a pozícióra keresnek embert. Meghirdetve általában úgy van, hogy "irodánkba keresünk ügyfél kapcsolattartó állásra kollégát" stb. Mit kell csinálni egy ilyen állásnál? Megéri jelentkezni rá? Előre is köszönöm!
2016. aug. 28. 00:01
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Hogy megéri-e? Mármint, hogy neked... ? Hány éves vagy mennyi munka tapasztalattal és milyen téren? Milyen nemű vagy? Milyen a végzettséged? És még sok egyéb kérdés...
2016. aug. 28. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
61%

Ez egy ügyfélszolgálati állás, ami szinte minden közepes és nagyobb cégnél van, és mondhatni a legalja.

Ez alatt csak a takarítónő van.

Nem tudom, milyen cég, de biztosan intéztél már ügyet valamilyen szolgáltatónál, nos ügyfél-kapcsolattartóval beszélsz, ha villanyszámlát reklamálsz telefonon vagy személyesen. Ha bemész mobiltelefont venni telekomhoz vagy bárhova.

Szóval a cég tevékenységétől függően te kezeled az ügyfélmegkereséseket.

Az én munkahelyem az egész országban jelen van, és mivel szolgáltató cég vagyunk, csak ügyfelesből több száz van nálunk.

Telefonos ügyintéző is lehetsz, ha ott van olyan.

Ez sok helyen nagyon durva, mert nem állhatsz fel akármikor, csak ha a beosztott szünetedet eléred.

És elég nagy az elvárás.

Telefonhívás közben pedig a leveles panaszokat kell megválaszolni. Nagyon megterhelő.

Viszont pályakezdőként ez egy kiváló ugródeszka.

Arra tökéletes, hogy ne legyél munkanélküli, hogy tapasztalatot szerezz, hogy feltüntethesd az önéletrajzodban.

Megismered az irodai munkát, meg magát a munka világát.

És persze mellette kereshetsz jobbat, mert ezt általában nem szokták túlfizetni.

2016. aug. 28. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
61%

Attól függ hova keresnek ilyet.

Én egy logisztikai cégnél dolgozok, nálunk 2 ügyfélkapcsolat tartó van, nekik a feladatuk a ki és beszállítókkal való emailezés telefonálás.

Dokumentumokat kérnek be és továbbítanak, tájékoztatást adnak és kérnek, kéréseket és panaszokat kezelnek stb.

Nálunk folyékony angol kell hozzá.

És elég jól keresnek 300 nettó felett.

2016. aug. 28. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Első: 19 éves vagyok, mivel júniusban érettségiztem közgazdaságtan szakon így munkatapasztalatom sajnos nincsen. Munka mellett döntöttem a nappalis továbbtanulás helyett, sok okból, és a legtöbb állás ezekből van fent.
2016. aug. 28. 09:37
 5/8 A kérdező kommentje:
És lány vagyok :)
2016. aug. 28. 09:37
 6/8 A kérdező kommentje:
A hirdetésekben itt az nem volt feltüntetve, hogy az idegennyelv elvárás :) (de angolul beszélek)
2016. aug. 28. 09:39
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
1-es vagyok, ha így áll a helyzet, akkor szerintem érdemes megpróbálnod, de azért meglepő, hogy idegennyelvet nem kérnek. Anno én is próbálkoztam azzal a logisztikaival, amit az egyik hozzászóló említett, de ott angol és német folyékony nyelvtudást is kértek, szóval bukó volt alapból, mert németül csak pár szót tudok...
2016. aug. 28. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ilyen jellegű melóból csak multik idegennyelvi ügyfélszolgálataihoz szabad menni. Normális irodaházak, fizetés, egyéb juttatások. Magyar kftnél meg tél és hó és halál 75ezerért, fele zsebbe 4 órás bejelentéssel.
2016. aug. 28. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!