Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Lenne egy állásom nemzeti...

Lenne egy állásom nemzeti dohányboltnál kéne írnom motivációs levelet tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés
nagyon fontos lenne kéne ez az állás hogy tudjak segíteni a szüleimen

2016. aug. 28. 21:00
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
A gúgli barátod segít.
2016. aug. 28. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
2 hónnappal ezelőtt érettségiztem le semmi munkatapasztalatom nincs interneten olyan minták vannak akik már dolgoztak és vannak különböző munka téren tapasztalatai nekem meg semmi nincs igy nem tudom mit irjak
2016. aug. 28. 21:20
 3/5 anonim válasza:
100%

A motivációs levél a munkatapasztalatokról szól.

Arról írj, hogy mekkora nagy lehetőség számodra egy dohányboltba eladónak lenni és ott milyen hatalmas világmegváltó terveid lennének...

2016. aug. 28. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a válaszodat ezzel segítettel már tudom is mit irjak :)
2016. aug. 28. 21:38
 5/5 anonim ***** válasza:
Írd le, hogy miért szeretnél ott dolgozni, miért téged válasszanak. Emeld ki, példákkal alátámasztva, hogy milyen pozitív tulajdonságaid vannak, amelyek a munkavégzés során jól kamatoztathatók, például könnyen együtt tudsz működni másokkal, az iskolában jól dolgoztál csapatban, udvarias vagy, jól számolsz fejben, értesz a különféle dohányárukhoz, kiismered magadat a márkák és termékfajták között (ezt csak akkor írd, ha igaz...) stb. Akár azt is beleírhatod, hogy a szüleidet szeretnéd támogatni a kereseteddel, tehát fontos neked, hogy megkapd az állást és ott kihozd magadból a maximumot.
2016. aug. 28. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!