Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Szombathelyiek! Milyen a...

Szombathelyiek! Milyen a munkahelyi környezetetek, illetve kollégák, főnökök?

Figyelt kérdés
Csak az érdekelne, hogy aki Szombathelyen vagy a környékén dolgozik, annak milyen tapasztalata van munkahelyek terén. Ha véleményt írtok, akkor légyszi írjátok le azt is hogy melyik cégnél dolgoztok, illetve ha nem gond azt is, hogy milyen beosztásban. Szerettek e ott dolgozni vagy sem? A vezetők milyenek stb.

2016. aug. 31. 10:03
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem dolgozom Szombathelyen, de azt így is garantálom, hogy nem minden munkahely egyforma, és hogy a hangulat, meg a környezet nem a szombathelyi mivoltukból fakad.
2016. aug. 31. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen tudom, nem is amiatt kérdeztem. Csak engem a szombathelyi munkahelyek érdekelnek és nem fogom levonni azt a következtetést, hogy ha pl. a LUK 10-ből 10-es, akkor az iQOR is az...
2016. aug. 31. 12:45
 3/3 anonim válasza:
az iqor olyan mintha rabszolga lennél. még 1 cukrot se lehet be vinni. köpenyben kell lenni femdetektorral át vizsgálnak. xd ha véletlenül nálad marad a cigi például akkor fegyelmi dobd ki a cigit plusz levonjak a cafeteriat... inkább ne ha nem vagy gyárba való.
2016. szept. 1. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!