Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Tescoba ti hogyan jelentkeztetek?

Tescoba ti hogyan jelentkeztetek?

Figyelt kérdés
Szeretnék árufeltöltő pozícióra jelentkezni. Csak online tudom ezt megtenni? Ti hogyan csináltátok? Nem lehet elküldeni az önéletrajzot vagy ilyesmi, mindenképpen ki kell tölteni azt az űrlapot ami a honlapjukon van?

#Tesco #állás #munka #árüfeltöltő
2016. aug. 31. 13:33
 1/9 anonim ***** válasza:
Kitöltöttem az űrlapjukat, meg ott fel is töltöttem az önéletrajzom. Mikor behívtak, akkor az űrlapjuk volt kinyomtatva a interjúztató előtt.
2016. aug. 31. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
köszi! és milyen kérdéseket tettek fel kb? én én is kitöltöttem az űrlapjukat, de semmi lehetőséget nem láttam önéletrajz feltöltésére, pedig azt szívesen megtettem volna.
2016. aug. 31. 15:21
 3/9 anonim ***** válasza:
Ha online jelentkezel akkor csak az űrlap van, nem kell CV-t feltölteni.
2016. aug. 31. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Mikor én töltöttem ki, valahol a végén volt lehetőség az önéletrajz feltöltésére. Semmi extra nem volt, elmondták nagy vonalakban mi lenne a feladat, és megkérdezték vállalom-e.
2016. aug. 31. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

köszi!

és azóta is ott vagy ? vagy neked hogy vált be? árufeltöltésnél szerinted melyik osztály ( nonfood, zöldség, szárazáru stb. ) a legjobb?

2016. aug. 31. 19:52
 6/9 anonim ***** válasza:

Az relatív, hogy kinek mi a legjobb.


A zöldség igencsak egyszerű. Nincsen planogram, csak WGLL (tehát csak termékcsoportonként kell kirakni az árut, nincs szigorú értelemben helye), kevés termék van. Nagyon vacakolni sem kell vele, mert szinte mindig egész rekeszeket kell kirakni, nem egyesével. Viszont pörgős, egész nap van mit tölteni, sok a mászkálás a raktár és az eladótér között.


A szárazáru más, ott szigorúan mindent csak a helyére lehet tenni, sok a termék is. Cserébe negyed annyi km sem lesz a lábadban nap végére és ha csak nem az üdítőket nyered meg akkor a termékek is jóval könnyebbek, mint a zöldséges rekeszek. Ellenben nagyon monoton.


A nonfood az esetek többségében nyugis(abb) hely, kisebb a pörgés de rengeteg termék van, soknak doboza sincs, így nem árt, ha ismered őket, különben csak kóvályogni fogsz mire megtalálod valaminek a helyét.

2016. aug. 31. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Hú, nagyon precíz, köszönöm szépen! :) Nekem a több kilométer a lábba felállás tetszene jobban, esetleg a nonfood is jól hangzik. Ez alapján nem túl jó sorrendet adtam meg a honlapon!

Volt még ilyen opció is , hogy éjszakai árufeltöltő, gondolom ez a legnyugisabb még talán többet is fizet, viszont itt akkor kb mindenfélét kell tölteni, nem?

A másik, hogy esetleg az árellenőri pozícióról van valami ismereted?

2016. aug. 31. 20:20
 8/9 anonim ***** válasza:
Végül nemet mondtam, számomra egyéb okok miatt a munkaidő vállalhatatlan volt, így további tapasztalatom nincs a hellyel.
2016. szept. 1. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Éjszaka már csak kevés boltban van. De ahol még van ott ugyan úgy külön van a száraz, a friss és a nonfood.


Arellenor az főleg polccimkeket cserel, akciót vált, stb... Az elég pörgős, de pakolni nem kell. Viszont ott a zombi droid üzemmód nem működik, figyelni és gondolkodni kell!

2016. szept. 1. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!