Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Targoncásoknak mennyi a...

Targoncásoknak mennyi a fizetésük?

Figyelt kérdés

Jó pár választ hallottam,valaki szerint minimálbér körül keresnek,megint más szerint nettó 180-200 ezer simán megvan.

Mi lehet az igazság?



2016. szept. 1. 10:56
 1/7 anonim ***** válasza:
Felénk sok közepes cégnél(nem nagy multik) 150 körül keres egy raktáros/targoncás, 2-3-műszakban. Dunántúl.
2016. szept. 1. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Igazat mondtak. 110-200 között mozog, függ a munkarendtől. Akik 180-200 között keresnek azok 12 órásban nyomják általában.
2016. szept. 1. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
180-200 max 3 műszakban van meg nekik.
2016. szept. 1. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
akit én ismerek ő 4 műszakban dolgozik: 2 nap reggel 6tól este 6ig,utána 2 nap pihi,majd 2 nap este 6tól reggel 6ig.
2016. szept. 1. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Cég függő.

De 100-200 ezer nettó között mozog!

Hiány van a targoncás raktároskoból ezért már sok helyen nettó 150 ezer felett lehet keresni!

Persze vannak még olyan cégek ahol még 100 meg 120 ezreket fizetnek de ott általában cserélődnek az emberek meg olyan emberek is dolgoznak raktárosként.

Mint pl. a volt munkahelyemen ahol szép sorban léptünk le és a vezetőség nem értette hogy miért megyünk el mikor találtunk 180 ezeres nettó targis melóhelyet (1 héten belül) miközben ők csak makacsul 110 ezert fzetnek (egy nagyon jól menő cégről beszélünk miliárdos bevétellel)

Utána már annyira nem találtak embert hogy aki jön és van targis jogsija azt felvették nem volt válogatás alapon, de ahogy hallottam olyanok is az emberek!

És inkább megalázzák magukat mindenféle jött mentet felveszenk minthogy emelnének a fizetésen, de nem is érdekel csak nevetek rajtuk.

De aki még 100 meg 120 ezerért dolgozik targis jogsival az meg is érdemli, tény hogy vannak ilyen cégek de nem nehéz találni targis jogsival 150 meg 200 nettó

fizetésű raktáros állásokat.

2016. dec. 30. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Sok cég meg is érdemli,hogy csak tróger munkaerőt talál már.

A nettó 110e fizetés egy vicc,de sok helyen azt sem adják meg.

Nekem egy régi ismerősöm dolgozik 4 műszakban és úgy keres 180at.

Azt nem tudom,hogy a 180 mindig megvan-e,de amikor beszéltünk,akkor azt mondta,hogy a múlt hónapban annyit kapott.

Előtte egy német multinál heti 6 napban melózott jó pár ezerrel kevesebbért,de el is jött onnan.

2016. dec. 31. 09:12
 7/7 anonim ***** válasza:
Azért mondom hogy bolond aki targis jogsival elválal nettó 100 meg 120-as melókat.
2016. dec. 31. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!