Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Nőknek milyen munkát ajánlanát...

Nőknek milyen munkát ajánlanátok? Mi keres jól?

Figyelt kérdés

Középsulis vagyok, most lesz az érettségi és el kéne gondolkoznom, hogy hova menjek tovább?

Nem vagyok a legjobb tanulók között de azért még mindig, hogy az átlag felett vagyok.

Mit érdemes tanulnom, hogy rendesennmeg tudjak élni?


2016. szept. 2. 13:32
 1/4 anonim ***** válasza:

Mit jelent az "átlag felett"? Az osztályhoz képest átlag felett?


Amúgy, amit szeretsz csinálni, azzal kapcsolatos munkát keress. Érted, msot mondhatjuk neked, hogy legyél vállalati nagykutya és végezd el ezt és azt, de ezzel nem leszel előrébb.

2016. szept. 2. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
74%

legyél sebész, nem baj ha nem bírod a vért és remeg a kezed.


tök 8 mit tanulsz, ha meg akarsz élni, akkor ne alkalmazotti létben gondolkodj. Mert az minden, csak nem megélhetés!

2016. szept. 2. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
74%
Menj informatikára. Nem csak hogy jól fogsz keresni, és garantáltan lesz munkád, de az egyetemi évek alatt sosem leszel magányos. :D
2016. szept. 2. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha megtanulsz 2 nyelvet felsőfokon válogathatsz az állások közt. Menj ki au-pairnek valahova. Angol a minimum, de a holland, francia is nagyon keresett.
2016. szept. 2. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!