Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Szocfóbiásként milyen munkát...

Szocfóbiásként milyen munkát vagyok alkalmas elvégezni vagy milyen munkát ajánlanátok?

Figyelt kérdés

Utolsó évben ez miatt abba hagytam a sulit,ezután 2 évig depressziós voltam,elmentem gyárba dolgozni de nem bírom a tömeget elfog a szorongás és nem tudok úgy teljesíteni ahogy kéne,akik próbálnak felém nyitni azokat a beszélgetéseket elcseszem mert rám jön a zavarodottság érzete.

"Szerintem hülyének is néznek ez miatt,egyáltalán nem tudok el lazulni,hála isten a szorongás az nem tart sokáig szóval nálam inkább zavarodottságban jelenik meg."

zavarodottság nálam ->nem találom a helyem,nem tudok koncentrálni,zavarban vagyok,stresszes,ideges/feszült


2015. szept. 17. 16:30
 1/3 anonim ***** válasza:

Suli nélkül nem sok esélyed van olyan munkára, ami aktív és jól is fizet. Nem írtad le a korodat, se azt h milyen iskolát hagytál ott. Vannak gyógyszerek ilyen problémára, egy nyugtató félét szed nagybátyám, nem tudom pontosan mi a neve, de ő is rosszul van a tömegben és a zárt helyektől bepánikol, de a gyógyszer segít neki.

Otthoni, irodai munka, ahol csak 1-2 ember van illetve mihez értesz?

2015. szept. 17. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
érettségit hagytam ott jelenleg 20 éves vagyok,mindegy milyen munkát találok csak nyugodtan eltudjam végezni és ne legyen tömeg,persze legjobban otthoni munkának őrülnék de olyannal még nem találkoztam.
2015. szept. 17. 17:28
 3/3 anonim ***** válasza:
Először inkább kezeltesd magad.
2015. szept. 17. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!