Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Normális álláshirdető oldal?

Normális álláshirdető oldal?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Január óta keresek munkát, eddig sikertelenül. Rengeteg címre adtam már be az önéletrajzom, de eddig csak 4 helyre hívtak be interjúra. Kb 30km-re lakok BP-től, érettségivel és egy szakmával rendelkezem. Weboldalakon szoktam állások után keresgélni, de egyre nagyobb a gyanúm hogy az ottani hirdetések 70-80%-a csak kamu.

Vannak állások ahová már hónapok óta nem találnak embert (pedig egyszerű, szakmát nem igénylő munkák) vagy időszakosan újra feltűnnek. Volt ahova leadtam az önéletrajzom, a hirdetés eltűnt majd két héttel később újra felbukkant. Ezt eljátszottam vele még 1x.


Összesen két alkalommal volt hogy vissza jeleztek mert az állást már betöltötték.


Tudnátok jó tippet esetleg egy jó álláshirdető oldalt írni?


Én ezeken szoktam: indeed, jobinfo, jobmonitor, profession


Köszönöm a válaszokat.

22/f



2016. szept. 2. 17:26
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

cvonline.hu

jobline.hu

kozigallas.hu

vmp.munka.hu

2016. szept. 2. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
77%
És mi a szakmád? Van bármi munkatapasztalatod/nyelvtudásod? Honnan tudod, hogy jó az önéletrajzod és nem egy 600. europass-os vacak? Reális a bérigényed?
2016. szept. 2. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Hát pedig ezek mennek.

Ami jótanács, hogy a megjelenés napján már ugorj rá a hirdetésre, különben már betöltik. Amúgy valóban a hirdetések 80 %-a kamu.

2016. szept. 2. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Profession.hu

jobmonitor, jobline, workania

2016. szept. 5. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!