Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hegesztőknek mennyi a nettó...

Hegesztőknek mennyi a nettó bére hazánkban?

Figyelt kérdés

2016. szept. 4. 19:58
 1/6 anonim ***** válasza:

[link]


Ebből vonjál le kb 35%-ot.

2016. szept. 4. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem jóval több min a 190 bruttó(min 250),ne feledjük az egyik legegészségtelenebb munka ez,és azt megfizetni hogy mérgező füstöt szívj egész nap,ami meg rövidíti akár 20 évvel is az életedet..hát nem tudom mennyi lenne az ideális bér.
2016. szept. 5. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 goaus ***** válasza:
Otthon nem éri meg. Kezdőként eleve nehéz elhelyezkedni is, 100-120 körül nettó kb. Később tapasztalattal, tulorázva 250 nettó is lehet, de annyiért is vicc. Ahogy írták borzasztó egészségtelen, havi egymilláért kinn oké, de otthon soha nem csinálnám.
2016. szept. 6. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
napi 10 orat kell dolgozni minimum tuloradijat nem szamolnak. Awit ne tanulj, mert tul nehez es nem kapsz vele allast. Awival mindehova itthon csak rontgennelvesznek fel. 10X nehezebb mint a masikak es a ber majdnem ugyanannyi. Kulfoldonmeg nem is eleg, mert alltalaba az osszes hegesztest kerik+ folyekony nemet.
2016. szept. 9. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Kint kb. a minimalbert fizetik a tulkepzes miatt.
2016. szept. 9. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Én AWI hegesztő vagyok. Nettó 215-225 megvan. Túlórákkal nyilván több.

Pályakezdő vagyok.

2016. szept. 29. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!