Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Építész vagyok, havi nettó...

Építész vagyok, havi nettó 100 000 forintot keresek, érdemes lenne elmennem targoncásnak?

Figyelt kérdés
Úgy hallottam akár nettó 150-et is megkeresnek, az máris 50%-os fizetésemelés lenne, ennyit megérne a a targoncás képzés és vizsga.
2016. aug. 26. 12:10
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
71%
Szerintem építészként jobb lehetőségeid is lennének. Nem tudsz magánház tervezést vállalni inkább a pluszért?
2016. aug. 26. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Kezdő vagyok, most államvizsgáztam júniusban.
2016. aug. 26. 12:13
 3/16 anonim ***** válasza:
58%
wtf, hogy keresel csak ennyit? 30 napból egyet melózol vagy mi?
2016. aug. 26. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Önkormányzatnál vagyok
2016. aug. 26. 12:16
 5/16 anonim ***** válasza:
75%
Akkor ne legyél türelmetlen, a pályakezdőket nagyon nehezen veszik fel bárhová is. Kell, hogy legyen min. 1 év gyakorlatod, és némi ismereted egy munkahelyen. Ha ez eltelik, akkor már sokkal több lehetőséged lesz, csak közben nézelődj folyamatosan, valamint tanulhatsz is még valamit hozzá, amire a piac vevő. Pl. ismerek olyan építészt akit fejvadász cég alkalmaz, hogy kiválassza a jó műszaki vénájú embereket. Szóval fel a fejjel, minden lehetőség előtted áll, fiatal vagy, és fogsz még nagyon jól keresni, nem targoncásként.
2016. aug. 26. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
25%

az önkormányzat vicc kategória.

érettségivel 150 felett keresek egy multinál.


ne menj targoncásnak, nem ezért tanultál.

menj multihoz a diplomáddal, 300 körül lesz a kezdőd, és ez csak emelkedik.

2016. aug. 26. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
68%
Közigazgatásba (pl. önkormányzat) nem szabad elmenni dolgozni. Menj multihoz.
2016. aug. 26. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

A legnagyobb baj hogy elgondolkoztál hogy épitészként targoncás akarsz lenni...

Ha tudsz váltasz, ha nem akkor maradj, mert legalább gyűlik a gyakorlatod.

2016. aug. 26. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Na a sok nagyokos miért pontoz le, mert a multit javasoltuk?

Mert ti nettó 100-ért güriztek diplomával, és fáj, hogy más többet keres, mert élelmesebb?

Gratulálok hozzá, hogy ennyi örömötök van az életben, lehet ezt is lepontozni, aztán majd öreg korotokban mesélhettek erről az unokáknak.

2016. aug. 26. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Engem is lepontoztak, pedig csak azt mondtam, hogy építészként jobbak lennének a lehetőségei. Ennyi bunkó között kár is idejönni és mondani valamit, majd adnak jó válaszokat az okosok, akik csak lepontozni tudnak, mert nem fogják fel, hogy a válaszok lehetőségek a kérdezőnek amivel nem kell egyetérteni, de némelyek játszani jönnek ide, a címe: ki nyomott ma több mínuszt? Na nyomjátok mostantól csak egymást akkor, kiszálltam bunkók.
2016. aug. 26. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!