Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » HR szakma mennyire telített?

HR szakma mennyire telített?

Figyelt kérdés

Milyen esélyek vannak még bekerülni? 36 éves vagyok, jelenleg más területen dolgozom, de nem vagyok vele teljesen elégedett.

De nem tudom, hogy 35 fölött érdemes-e még váltáson gondolkodni.



2016. szept. 5. 09:06
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen telített és általában fiatal dekoratív pipipet szokatak felvenni HR-esnek.
2016. szept. 5. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Miután még 30 évnyi munka áll előtted, így lehet, hogy érdemes váltani... nem feltétlenül HR-re, hanem vmi másra.
2016. szept. 5. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Hogyha nincs valami ismerősöd aki beprotezsál egy ilyen munkára, véleményem szerint neked már késő...
2016. szept. 5. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Telített, ennyi idősen meg főleg....
2016. szept. 5. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha van kapcsolatod+Nőnek szulettèl,akkor gyorsan HR vezető lehetsz,a magyar közegben a HR vezetők 95%a nő,tapasztalat,tudás,végzettség nem szükséges.Az lenne a meglepő,ha a magyar közegben számítana.
2019. márc. 9. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!