Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Tudnátok munkalehetőségeket...

Tudnátok munkalehetőségeket mondani?

Figyelt kérdés
20 éves egyetemista lány vagyok és szeretnék részmunkaidőben dolgozni.az egyetem mellett sajnos nem tudok sehol munkát vállalni (az órarend miatt) viszont szeretnék pénzt keresni.tudtok olyan otthon végezhető állást ami nem csak átverés és nem programozással kapcsolatos?a választ előre is köszönöm :)
2016. szept. 5. 10:42
 1/4 anonim ***** válasza:
Pedig már akartam írni a programozást. De akkor maradt a rosszlanyok.hu.
2016. szept. 5. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ami ki van zárva..
2016. szept. 5. 12:08
 3/4 anonim ***** válasza:
Fordítás otthonról? Menj be egy diákszövetkezethez, ott elmondják neked az összes munkát. De otthonról végezhető nem nagyon van.
2016. szept. 5. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az otthonról végezhető webkamerás munka például nem átverés. Más ennyire laza melóról ami jól is fizet és összeegyeztethető az egyetemmel is, én nem nagyon hallottam még. Az viszont igaz, hogy bár van teljes anonimitás és inkognitó, de ez csak akkor lehet jó, ha belefér neked az erotika is.
2020. okt. 14. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!