Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Munkába álláshoz szükséges...

Munkába álláshoz szükséges papírok újra beszerzése lehetséges?

Figyelt kérdés

Sajnos abban a helyzetben vagyok, hogy elkeveredtek az előző munkáltatóm által kiküldött papírjaim. Ennél kicsit bonyolultabb a történet, de a lényeg ez.

A munkáltatóm semmit nem tud a papírokról, mossák kezeiket. A lakcím amire kiküldték a papírokat szintén semmit nem tud, posta szerint átvettem.


Azóta külföldön dolgoztam, bejelentve, oda nem kellettek a magyar papírok, nem nagyon idegeskedtem miatta.


Most hazaköltöztem, elég nagy anyagi válságban vagyok, sűrgősen kéne munkát találnom, viszont sehol nem állnak szóba velem amint kiderül, hogy nincsenek meg az előző munkáltató álltal kiadott papírok. Segíteni persze senki semmit nem tud... oldjam meg.


Az lenne a kérdésem, hogy mit lehet tenni ilyenkor, ezeket ki lehet kérni valahonnan? Ha igen, honnan és kb mennyi idő? Sajnos azt se tudom mik kellenek pontosan, mert nem túl gyakran váltogatom a munkahelyeimet, nem figyelgettem a papírokat.


Bocsi, hogy ilyen hosszú lett, csak gondoltam így a legtisztább talán.


Értelmes válaszokat előre is köszönöm.



2016. szept. 6. 13:22
 1/2 anonim ***** válasza:

"nincsenek meg az előző munkáltató álltal kiadott papírok"


Konkrétan milyen papírok kellenének az új munkahelynek?

2016. szept. 6. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Rózsaszín kiskönyv, igazolás, hogy már nem ott dolgozom, meg valami adós papír. Még valami más is kellene, de most hirtelen nem ugrik be. Gondolom ezeket egyben elküldték csak valahol elveszett.


Elvileg rózsaszín könyvet venni is tudok, eddig már eljutottam. De ki tölti ki nekem az újat a régi adatokkal. Vagy nem tudom hogy van ez.


Tényleg bocsi ha értetlen vagyok, de nekem ezek új dolgok.


Az előző munkahelyem telefonon semmi értelmeset nem mond, csak hogy ők bizony mindent elküldtek, bemenni sajnos nem tudok, mert az ország másik felében lakom.

2016. szept. 6. 15:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!