Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Nagyon nagy gerinctelenség...

Nagyon nagy gerinctelenség lenne, ha belső körben megpályáznék egy új munkakört, de a felettesemnek nem szólnék?

Figyelt kérdés
A másik munkakör nem az ő hatásköre, ez fontos momentum.

2016. szept. 11. 12:54
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Attól még a fülébe juthat, hiszen majdnem biztos, hogy megkeresik a másik részlegről a jelenlegi főnöködet. Én megbeszélném vele, mert ha nem vesznek át, akkor onnantól esetleg nem lesz felhőtlen a viszonyotok.
2016. szept. 11. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Cégen belül szinte mindig policy, hogy az aktuális főnököt értesíteni kell, ha egy beosztottja belső állást pályáz meg.


Innentől kezdve a saját érdekedben sokkal jobban veszi ki magát, ha beszélsz a főnököddel te, hogy szeretnéd magad másik poziban kipróbálni, mint az, hogy egyszercsak felhívják a HR-ről, hogy mi a szitu...

2016. szept. 11. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha csak cégen belül választasz, inkább beszéld meg vele.
2016. szept. 11. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszi, nem 🙅 véletlen írtam ki a kérdést, mert bennem is felmerült. Jobb az egyenes út, csak félek, hogy lebeszél, mert úgy gondolja, jobb nekem a kulimunka.
2016. szept. 11. 15:32
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha nem tudod meggyőzni amúgy se számíts sok jóra, mert ha a főnököd meggyőzi a HR-t, hogy te egy nélkülözhetetlen munkaerő vagy akkor tuti hajlanak majd egy másik, hasonló kvalitású jelentkező felé, hogy ne okozzanak zavart a cégnek.
2016. szept. 11. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Kellek neki, mert lelkes vagyok, mindent megteszek, amit kér, de nem 🙅 az az életcélom, hogy számlát rögzítsek, szkenneljek, stb. Mondhatni túlképzett vagyok, de hogy ne essek két szék közül a pad alá, legalább egy kérdést felteszek.
2016. szept. 11. 20:12
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen 😊
2016. szept. 11. 21:48
 8/8 A kérdező kommentje:
A dolog kiforrta magát, jogszabály alapján nem vagyok jogosult a pozícióra. Majd meglátjuk, mit hoz a jövő :) Más helyre meg hátszéllel jutnak az emberek előrébb. De próbálok emelt fővel továbblépni s kár ezen keseregni. :D
2016. szept. 12. 19:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!