Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » 27 évesen nem késő elkezdeni...

27 évesen nem késő elkezdeni felépíteni egy ígéretes orvosi karriert?

Figyelt kérdés
Ennyi idősen diplomázott le az illető az egyetemen.

2016. szept. 13. 07:45
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Miért lenne kèső? Màs sem fejezi be sokkal hamarabb.
2016. szept. 13. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
és mégis hogy fogod elvégezni? mert azt kizártnak tartom, hogy az orvosi mellett majd dolgozol! Vagy ha dolgozol, akkor meg el is végzed...
2016. szept. 13. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Hát az orvosok általában nem 20 évesen diplomáznak, most akkor mi a probléma?
2016. szept. 13. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
25%

Én 24 évesen ültem be nappalira idén (3,5 éves bsc képzésre). Ha úgy érzed ezt akarod csinálni, csináld. Úgy sincs valami sok lehetőség ebben az országban, és "kulimunka" mindig akad.


Ha evvel akarsz foglalkozni úgy is "jó leszel" benne, ha jó vagy valamiben akkor a munka is könnyebben jön.

2016. szept. 13. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
72%
Évvesztes vagy mai szokás szt visszatartják az oviban, nyelvi előkészítős, hopp, 20 évesen érettségizik... 6 év egyetem. Szóval ma már a nagy többség is 25-26 évesen végez, tehát ehhez képest semmi az egy év...
2016. szept. 13. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!