Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Szociális gondozó és ápoló...

Szociális gondozó és ápoló képzéssel, és Orvosi laboratóriumi és képalkotó diagnosztikai analitikus képzéssel elhelyezkedni?

Figyelt kérdés

Szeptemberben elején végzek egy szociális gondozó és ápoló képzéssel, emellett most vettek fel a PTE-ETK orvosi laboratóriumi és képalkotó diagnosztikai analitikus képzésre levelező tagozaton.


Kérdezném, hogy milyen lehetőségem lenne, most (szeptember közepétől) elhelyezkedni egy kórházban, úgy hogy 23 éves vagyok,és fiú?

Tudom,hogy talán segéd ápolónak felvesznek, ez mennyire igaz? Valaki ért ehhez valamennyire? Kicsit kétséges a dolog, mert sokan inkább az idősek otthonát javasolják, de nekem a kórházi munka jobban imponál!


(Tudom, hogy munka mellett nehéz tanulni, de csináltam már ilyet)


Köszönöm a válaszokat!



2016. júl. 30. 10:28
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!