Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Valakinek bevált már bármilyen...

Valakinek bevált már bármilyen otthon végezhető munka?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Tudom, hogy gyerek mellett sokan próbálkoznak otthoni munkával, de van itt olyan köztünk akinek be is vált? A legtöbb általában vagy átverés vagy piramis rendszerű dolog. Én is szívesen belefognék valami otthon végezhetőbe. Azelőtt voltak ezek a gyöngyfűzéses dolgok, meg kreatív dolgok, ilyeneket én is bevállalnék, de nem tudom, hogy létezik-e még ilyen vagy hogy egyáltalán igaz-e :)

2016. szept. 6. 22:57
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
54%

Igaz, de az összes ilyen munkának a lényege a vedd meg, aztán add tovább 10 embernek.

A piramis nem rossz, csak hát ugye büntetik.


Amiről tudom, hogy működik az a nyelvtanítás skypeo-n

Videosztriptíz paypal támogatással, itt minél fiatalabb vagy annál jobb, esetleg younow.com, de azt nemtom hogy lehet pénzügyileg megoldani, hogy keresni tudj is tudj vele. Vagy marad még a használt mocskos bugyi biznisz perverzeknek. De oroszoknál gyermek fényképekkel, fehérneműkkel meg még ki tudja mivel is kereskednek.


Nameg a klasszikus, kristály, herbál, meg minden műtrágya "árisítása" ami még nincs rajta a pszihotróp listán.


Ez méga szürkezóna, ami ettől lejjebb van az már években mérhető...

2016. szept. 6. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
85%

Bármilyen online vállalkozás tulajdonképpen otthon végezhető munka.

De ahogy mondom, VÁLLALKOZÁS, nem pedig ilyen átverős marhaságok.

2016. szept. 7. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
85%

"Valakinek bevált már bármilyen otthon végezhető munka?

Sziasztok! Tudom, hogy gyerek mellett sokan próbálkoznak otthoni munkával, de van itt olyan köztünk akinek be is vált?"

Igen! Bevált!

Szerkesztői munkát végzek(CAD), költségvetéseket készítek.

Tökéletes!

2016. szept. 7. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Könyvelő vagyok vállalkozóként. Nem könnyű (az állandó továbbképzés és az állandóan változó szabályok miatt), de mindenképpen megéri, mert itthon tudok lenni a tartósan beteg fiammal. Nekem bevált.

(tudom, ez nem olyan "kreativ" és nem gyöngyfűzés)

2016. szept. 7. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 One of a Kind válasza:
86%

Èn nyelvleckéket állítok össze, és e-mailben küldöm el. Nem lenne rossz pénz, ha akadna még diákom, de nincs igazán kereslet a nyelvre, amivel foglalkozom. :/


23N

2016. szept. 7. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
74%
milyen nyelv, előző?
2016. szept. 7. 04:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
66%

Első gyereknél: nem kimondottan "otthon végezhető", újságot hordtam. Mire a kicsi felkelt, én hazaérten, és a párom el tudott indulni dolgozni. 10 éve az a 25 ezer nem volt rossz napi 2 óra munkáért, plusz a borravalók, és ha volt néha szórólapozás, azt délután a sétálás alatt kidobáltam. Persze plusz pénzért!


Második gyereknél: ha tényleg kreatív vagy, érdemes otthon készíteni apróságokat, és a neten eladni. Ilyen oldalakra gondolok, mint pl. Meska.hu és társai. Plusz akkor már ment a netes vásárlás mindenkinél ezerrel: ha volt 10 ezrem, elment a turiba, vettem gyerekruhákat 100-150 forintért, és feltettem a netre 250-300-ért. Ha szépeket tudsz kiválogatni a bálás géprongyok közül, akkor mindenkinek megéri. :)


Most a harmadiknál már nem lesz kérdés, hogy itthonról mit fogok dolgozni, egy ideje körmözgetek. Egyelőre csak pár embernek, és most végzem el a sulit. De remélem, ha nagyobb lesz a baba, már tudok mellette kiépíteni rendes vendégkört, és nem kell visszamennem főállásba dolgozni. Részmunkaidős állás persze mindig jól jön.


Sokan kezdenek most ilyenekbe, vagy olyan ismerősöm, aki műszempillát épít, vagy kozmetikusnak tanult, és elkezdett otthon dolgozni. Mire a GYES lejárt, már megkeresett vele annyit, hogy kiváltott egy egyéni vállalkozóit, és felmondott a munkahelyén. Stabil vendégköre van, rugalmas munkaidő, stb.


A többi "kreatív munka" meg ilyesmi, amit hirdetnek, az átverés, vagy tényleg piramis jellegű népbutítás. Ha nagyon más nem jut eszedbe, és sok női ismerősöd van, még az is hoz kicsit a konyhára, ha elkezdesz oriflame és avon katalógusból árulni, legalább tudod, hogy nem átverés.


Minden máshoz komolyabb kapcsolati kör kell, és végzettség, pl. lehet fordítani, adminisztrálni, de csináltam már ingatlanirodának call centert is itthonról. De ezek ritkán hullanak csak az úgy az öledbe, és nem szokták meghirdetni. Nekem úgy estek be régi ismerősök, hogy tudják, hogy én jó vagyok benne, X összegért óránként/laponként/címenként nincs-e kedvem?

2016. szept. 7. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Mérnök vagyok, CAD-es munkát végeztem itthon, mikor adódott valami.
2016. szept. 7. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
74%
off,de érdekel
2016. szept. 7. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
74%

Szakfordítás, szinkronkészítés, dokumentum- és riportfilmek, újság- és folyóirat-cikkek fordítása.

Mikor ez már jól kialakult, novellák, később könyvek-versek fordítása.

Már nagyok a gyerekeim, de mivel ez bevált, azóta is ezt csinálom.

Ma már tolmácsolást is csak akkor vállalok, ha jó helyekre lehet utazni.

2016. szept. 7. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!