Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mennyi lehet a fizetés az...

Mennyi lehet a fizetés az alábbi állásnál? ( Külkereskedelmi vonal)

Figyelt kérdés

Export-import ügyintéző, tárgyalóképes angol és orosz nyelvtudás ( német, vagy olasz előny, én németül tudok). További előny a gazdasági diploma pénzügy-számvitel szakon (nekem ilyen van). Könnyűipari cég, nem írják a hirdetésben, magyar vagy sem ( szerintem magyar de ez csak tipp. Feladatok: A cég képviselete kiállításokon, szakmai fórumokon, Szakmai anyagok fordítása, szerkesztése, Szállítmányozási ügyek intézése, Külkereskedelmi és vám ügyek lebonyolítása, intézése.

Budapestről van szó. Fél éves hasonló munkakörben eltöltött tapasztalatom van ( oda angol meg német kellett).

Szerintem be fognak hívni, már csak azért is mert mind az elvárásoknak mind az előnyöknek megfelelek. Jelenleg 200 nettót keresek. A Budapestre költözés miatt, és az elvárások miatt is, szerintem egy nettó 3-350 reális elvárás lehet. Kérem, az válaszoljon, akinek van rálátása a dologra!


2016. szept. 16. 14:54
 1/3 anonim ***** válasza:
Netto 250 max.
2016. szept. 16. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Egyet kell értsek az elsővel, max 250, de ajd meg 350et, max nem lesz belőle semmi.
2016. szept. 16. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Értem,köszönöm! Még talán ez is oké...megadok egy bruttó 400 at, aztán meglátom, mi lesz.
2016. szept. 16. 17:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!