Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mivel kereshetem a legtöbbet?

Mivel kereshetem a legtöbbet?

Figyelt kérdés
Van egy kereskedő OKJ-s bizonyítványom, B-s jogsim és vezetni nagyon szeretek. Jelentkeztem sofőr munkákra, csak a helyismeretem hiánya miatt nem vettek fel, olyan 150-170-et kapnak nettóba. Próbálkozok állandóan a friss hirdetésekre, de milyen munka van még amit be tudok tölteni nyelvtudás és egyetem/főiskola nélkül, aminél megvan a nettó 150 és nem kell napi 12 órát dolgozni? Vagy milyen állás van, ahol nem kell semmit se csinálni és megvan a nettó 100?
2016. szept. 16. 19:34
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
93%
Nem kell semmitse csinálni és megvan a nettó 100? Maximum ha szervezel egy MLM-átverést...
2016. szept. 16. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
93%

semmiért nettó 100?? Akkor miért is alkalmazzon téged a cég, ha semmit nem teszel a fizetésedért??


álomvilágban élsz!

2016. szept. 16. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
53%
Rendszergazda valami nyugodt helyen. Tényleg. Nettó 200 és egésznap filmezek.
2016. szept. 16. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
A kérdés az volt h mivel tudok munkával, akár kemény munkával megkeresni 150-et nettóba. Ha meg ilyen nincs itthon, 100e Ft-ért még dolgozni is keljen? Gondolok itt biztoőrök, meg portásokra
2016. szept. 16. 20:23
 5/12 A kérdező kommentje:
Én úgy vagyok vele, minimálbérért, minimális munkát fogok befektetni, szóval szarok bele az egészbe mentalitás, ha meg megfizetek, bele is szakadok akár de csinálom, nálam ez a 2 véglet van.
2016. szept. 16. 20:24
 6/12 anonim ***** válasza:
83%

"A kérdés az volt h mivel tudok munkával, akár kemény munkával megkeresni 150-et nettóba."

"Jelentkeztem sofőr munkákra... olyan 150-170-et kapnak nettóba."


Úgy érted, hogy a sofőrködés kemény munka, amiben keményen dolgozni kell, oda kell tenni magad? :D

Érdekes elmélet... Végeztél már kőműves mellett segédmunkát? Na az tényleg kemény. Aszfaltoztál már 40 fokban az utcán? Dolgoztál már multinál árufeltöltőként hűtőket, akkukat, karton üdítőket pakolva?


Fogadjunk, hogy a szüleiddel élsz, nem saját magad tartod el magadat...

2016. szept. 16. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Fogadjunk, hogy nem tudsz mondatot elemezni?

Nagy ugye???

A kérdés lényege az az, hogy milyen munkák vannak, amik ugyanannyit fizetnek mint a sofőrnek, ami jelen esetbe nettó 150-170e Ft között mozog. Mivel még nem találtam sofőr/futár állást, így érdekel milyen fajta állást tudnék betölteni, ahol ezt a fizetést megkapom.

Emellett csak megemlítettem, hogy kevés pénzért nem dolgozok sokat, még normális fizuért odarakom magam.

Amúgy diákként is dolgoztam raktárban és árufeltöltőként is, sejtem mi az a nehéz fizikai munka

2016. szept. 16. 20:53
 8/12 anonim ***** válasza:
60%

"és vezetni nagyon szeretek. Jelentkeztem sofőr munkákra, csak a helyismeretem hiánya miatt nem vettek fel"


Ha az ember valamit nagyon szeretne, akkor azért tenni is kell, hogy megvalósuljon - nem röpül a sült galamb az ember szájába. Rajta, ha szeretsz vezetni, akkor kezdd el megismerni a helyet, járd be alaposan, amennyire csak lehet, s a legközelebbi alkalommal meglesz a hőn áhított állás.

Vagy menj el anyagbeszerzőnek egy céghez.

2016. szept. 17. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Kerdezo! Ezzel a mentalitassal ugy pofara fogsz esni az eletben hogy csak ugy nyekkensz!! Lehet lepontozni, de ez igy lesz!! ;)

Vegezd el a C-t, D-t, E-t, tanulj meg angolul, v nemetul es akkor jol fogsz keresni, sokkal tobbet is mint 150. Persze nem magyarban.. Ha nem, akkor mehetsz dolgozni ehberert egesz eletedben. Ez a ket veglet hogy tetszik?!! :D

2016. okt. 5. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Egyebkent a raktari munka, meg az arufeltolto miota nehez fizikai munka??? Csak ugy kerdezem..
2016. okt. 5. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!