Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Attot van eselyem arra, hogy...

Attot van eselyem arra, hogy felvegyen egy munkara, ha irrealisan magas fizetesi igenyt adtam meg?

Figyelt kérdés
6 oras munkakorre jelentkeztem, de egy 8 oras munkakorre realis osszeget mondtam az interjun. Annyira nem allt ossze a kep akkor...Csak mar eljovetel utan joval jutott eszembe, milyen baromsagot mondtam. Lehet hogy emiatt nem vennenek fel?
2016. szept. 22. 10:15
 1/1 anonim ***** válasza:

1. K.va értékes vagy és megadják a pénzt

2. Rohadtul nem számít, mert van 20 másik aki reális ajánlatot adott, így le se tojnak

3. Nem annyira sürgős nekik és inkább keresnek tovább

4. Kell nekik az ember, nincs most épp más, de mindenáron nem kellesz, így felajánlanak egy reálisabb, alacsonyabb fizut, amit talán elfogadsz.



tegyük fel, hogy csak ez a 4 lehetőség áll fenn, egyenlő esélyekkel, akkor 50%. Ha csak az utolsó, akkor 25%.

2016. szept. 22. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!