Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Érdemes határvadásznak jelentk...

Érdemes határvadásznak jelentkezni?

Figyelt kérdés
A képzés 6 hónapos, első két hónapban nettó 150 ezer a fizetés, a képzés végeztével 220 ezer bruttó + egyebek. Na már most ha megváltozik a menekültek útvonala/ többi ország is átveszi a példánkat, akkor mit kezdhetek határvadászként? Írták, hogy teljes jogú rendőr lesz, aki megcsinálja a képzést, tehát ha megszűnik a határvadász munka, lehetek rendőr is? Vagy a NATO országokba könnyen szerezhetek menekültekhez kapcsolódó munkát?
2016. szept. 23. 23:13
 1/5 anonim válasza:
Kétlem, hogy egy 6 hónapos képzéstől teljes jogú lehetsz, már csak azért is mert a rendőri kiképzés több mint 6 hónap (2 vagy 4 év, most nem tudom pontosan) ráadásul 6 hónap alatt nem is lehet annyi ismeretet szerezni a szabályokról, törvényekről, vagy akármiről. 6 hónap alatt szerintem csak a fizikai részre mennek rá leginkább, esetleg a stratégiákra meg, hogy milyen helyzetben mit kell csinálni, mit szabad mit nem. Esetleg + pont ha rendőrnek jelentkezel, ha voltál határvadász, vagy lehet, hogy ezzel kiüthetsz tananyag részeket, ha már odajársz.
2016. szept. 24. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nekem van ilyen haverom, aki 6 hónapos képzésen volt.Addig csak ilyen segéd rendőrök, de később van lehetőségük továbbképzésre. Ha azt megcsinálja, akkor lesz teljes jogú rendőr.

Ha megszűnik a migránsválság, valszeg felraknak Pestre. Azért azt tudd, hogy ha aláírod, akkor talán 2 évig csak úgy szerelhetsz le, hogy vissza kell fizetni a pénzt.

2016. szept. 24. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Bocs, szal nem a megkeresett pénzt, hanem a képzés költségét, ami vagy 400 ezer.Az Indexen van erről egy cikk.
2016. szept. 24. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én azt mondom, hogy ha valakinek nincs perspektívája, akkor nem rossz dolog ez. Legalábbis jobb, mint egy gyárban 3 műszakban robotolni kevesebbért.

Ha megszűnik a migránsválság(lehet hamar, lehet soha..), akkor gondolom áthelyeznek rendőrnek, akkor meg ha ven eszed, könnyen továbbképezheted magad.

Ha meg véletlenül nem ajánlanak semmit, és leszerelnek, nem vesztettél semmit...

2016. szept. 28. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
1-es, jelenleg is van 6 hónapos rendőrképzés, pár éve indult!
2016. szept. 28. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!