Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Az EOS Magyarországot (behajtó...

Az EOS Magyarországot (behajtócég) ismeri esetleg valaki?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Fura kérdés, meg az is lehet, hogy nem jó kategóriában tettem fel, de hátha... :)


Az EOS Magyarországról (behajtócég) tud valaki esetleg valamit? Munka szempontjából értem, álláshirdetéssel szemezek, de hiába kerestem rá, csak nagyon régi infókat találtam.

A honlapjukon a mézesmadzag nagyon csábító, szuperjó cégnek állítják be magukat, a hirdetések versenyképes fizetéseket ígérnek. Ez vajon mit takarhat? Illetve mennyire korrektek? Valakinek van tapasztalata esetleg?



2016. szept. 24. 13:36
 1/2 anonim ***** válasza:

Milyen munkakörben akarsz elhelyezkedni az Eos-nál?

Amúgy egy erőszakos gennyláda cég. 15 éves tartozásokat is be akarnak hajtatni az emberrel, ami már rég elévült.

2016. szept. 25. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Az "ügyfélkapcsolati munkatárs" pozícióval szemeztem, bár kb ugyanazt írják minden hirdetésükbe, csak a feladatokhoz nem értelemszerűen. Juttatásokról meg kb semmit, de a bemutatkozásukban nagyon fényezik magukat, már-már gyanús. :)
2016. szept. 25. 11:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!