Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Nappali alapszakos egyetemista...

Nappali alapszakos egyetemistaként egyetem mellett mennyit lehet körülbelül megkeresni diákmunkán és heti hány órával?

Figyelt kérdés
Főként saját tapasztalatok érdekelnek, álláshirdetéseket én is tudok nézegetni
2016. szept. 25. 12:33
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem mindegy milyen szak, sem az, hogy a fővárosban dolgoznál-e vagy vidéken, milyen munkakör, stb..

Ha 500ft-os órabérrel számolsz, annyival szorozva, ahány órát tudnál dolgozni, akkor megkapod kb a fizut.

2016. szept. 25. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
74%
Van aki 3nap is tud dolgozni altalaban heti 2 nap kotelezo vasarnap tobbet lehet leresni szoval kb heti 15-30 kozott lehet szerintem atlag keresni de ha esti muszakot vallalsz es talalsz vmi kiraly melot akk tobbet is atlag oraber 600 es 1200kozott mozog (netto)
2016. szept. 25. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
60%
2# Ja igen, en Budapestrol beszelek
2016. szept. 25. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
74%
Bp, nem iskolaszövetkezet, hanem munkaviszony, heti 20 óra, 1390-es órabér... 80 körül kapok havonta, általában pénteken du dolgozom 8 órát, szombaton 12-t.
2016. szept. 25. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!