Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Egyetem mellett munka inditex...

Egyetem mellett munka inditex boltokban? Minden vélemény erdekel.

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Ha minden jol megy felvesznek egyetemre, ha pedig nem akkor okj-s képzésre megyek szeptembertől, de mindenképp szeretnek melle egy munkát. Láttam, hogy az inditex (Zara, Stradivarius, Bershka stb.) hirdet állást, szoval ezzel kapcsolatban lenne pár kérdésem.

Mikor adjam be a jelentkezésem? Elég augusztusban, vagy mar júliusban? Mennyi idő mire visszajeleznek?

Lehet részmunkaidős állásban ugy dolgozni, hogy a hétvége szabad? Hétvégente haza kell utaznom.

Mennyi a fizetés? Nettó bér érdekelne.

Kell végzettség? Nem dolgoztam meg ilyen helyen, viszont étteremben igen, ahol szinten volt kassza, szoval valamilyen szinten értek a kasszahoz :D

Tapasztalatok es vélemények érdekelnek, hogy lehet összeegyeztetni az egyetemmel :)

Előre is köszönöm.



2016. jún. 14. 12:15
 1/1 anonim ***** válasza:
Hát nem sokan írtak még rá. :D Én egyetemista vagyok, h&m-ről hallottam még csak, h ott hogy megy. Elég fárasztó meló, viszonylag jól kinéző embereket keresnek csak. 700 ft nettót kapnak kb és 4-6-8 órát lehet vállalni. Ha rossz az órarended ez nem biztos, h sikerül.
2016. szept. 2. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!