Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Masszőrök! Mennyit kerestek...

Masszőrök! Mennyit kerestek egy hónapban?

Figyelt kérdés

Kb óvodás korom óta masszőr szeretnék lenni, ezért is mentem egészségügyi suliba. Nem csak azért akarnék az lenni mert esetleg jól keres, de hosszútáv nem lenne rossz tudnom mire számíthatok x év múlva.


Lehet kb is, aki tudja, de nem az legyen, hogy valaki írja, hogy sokat, keveset mert ez nekem semmit nem mondd. Megközelítő vagy konkrét összegre lennék kíváncsi.


Tudom, hogy nem mindegy, hogy gyógymasszőr vagy sportmasszőr, szóval megköszönném ha azt is odaírnátok.



2016. szept. 25. 16:18
 1/8 anonim ***** válasza:
63%

0Ft-ot, soha nem tudtam elhelyezkedni ebben a szakmában. bruttó 129e-ért meg nem is vagyok hajlandó! Ez volt a legjobb ajánlatom amit kaptam alkalmazotti munkára gyógymasszőrként.


Persze lehetnék vállalkozó, de azt a lehetőséget meghagyom másnak!

2016. szept. 25. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Csodálatos... :/

Várom a további válaszokat! Lehet elgondolkozok azon, hogy ne váltsak-e iskolát, szakot, ha ennyire kevés a lehetőség, 129 ezerből egyedül jól meg tudnék egymagam élni a jelenlegi lakásunkban, de mint írtad, ez volt a legjobb ajánlat... :(

Köszönöm a válaszodat!

2016. szept. 25. 16:45
 3/8 anonim ***** válasza:
66%

Az a brutto. A nettoja vagy 100 korul lehet.


Rokon netto 89.000-et kap vagy mennyit gyogyfurdoben. Maszekol hozza, de kemeny munka.


Szerintem nem eri meg vele foglalkozni, tonkreteszed magad vele.

2016. szept. 25. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Akkor jó nagy sz@ban vagyok, mivel a rajzolással még annyira sem tudnék megélni mint a masszőrként vagy ápolónőként, viszont semmi más ötletem nincs.
2016. szept. 25. 18:31
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
bruttó 129000 nettója 85785Ft és ezt természetesen Budapesten adták volna.
2016. szept. 25. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Alkalmazottként felkopik az állad. Csak a magánprakszis jöhet szóba, de nyilván olcsónk kell először vállalnod, mert nem jönnek a kuncsaftok különben. Számítsd bele azt is, hogy napi 6 óránál többet tuti ezzel nem tudsz dolgozni, tönkremegy a kezed. Szóval eleinte kezd 1000 Ft-os órabérrel, és természetesen feketén, szóval rizikós. De a legtöbb masszőr, akit én ismerek 3500 FT-os órabérért dolgozik, és nem lehet hozzájuk bejutni. De ez évek munkája.
2016. szept. 25. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Jöhetnek még válaszok, vélemények.


Azt hiszem, mellékesen fogom csak elvégezni a masszőr OKJ-t. Utálom az angolt, rohadt nehezen is megy, de szerintem biztos, hogy komolyan elkezdem tanulni, és inkább megyek ki ápolónőnek.

De amúgy, Angliában is hiányszakma, vagy nem mert jól lehet vele keresni és jobban meg becsülik?

2016. szept. 25. 22:24
 8/8 anonim ***** válasza:
75%

En irtam a masik kerdesedre.


Igen, nagyon hianyszakma az apolono Angliaban.

A korhazszovetseg par hete adott be egy figyelmezteto nyilatkozatot a kormanynak, hogy meg sulyosabb lesz a helyzet, ugyanis par even belul x ezer apolono (talan 20000-et irtak, nem akarok hulyeseget irni) vonul nyugdijba. Oregedik a szakma.


A korhazak szeretnek felvenni kulfoldi apolonoket, sok toborzo ugynokseg kulfoldre jar es szivja el az ottani apolonoket, mert angliban azt irtak £72000 lenne egy apolo kepzese a korhazszovetsegnek (ne kerdezd hogy szamoltak ki, nekem nagyon sok ak tunik) mig azert a penzert felvesznek 2 kulfoldi, mar kepzett apolonot, aki azonnal munkaba allhat.


Na meg vannak a bentlakasos gondozos munkak, amire sok magyar apolono jar ki 2 hetes vagy 4 hetes valtasban, ugyanis 1 het alatt 150.000 korul keresnek aztan otthon vannak a masik 2 hetben/ 4 hetben a csaladjukkal.

2016. szept. 25. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!