Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Masszőrök! Mennyit kerestek...

Masszőrök! Mennyit kerestek kb. havonta?

Figyelt kérdés
2011. szept. 3. 17:35
 1/3 anonim ***** válasza:
Tavasszal visszaadtam a vállalkozóimat, mert már alig maradt a befizetni valók után...
2011. szept. 5. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszi szépen a választ!Gondolom most hogy ilyen car a helyzet az országban nem nagyon jut pénz ilyenre.


Megkérdezhetem hogy mennyit kellett befizetned?

2011. szept. 5. 15:02
 3/3 anonim ***** válasza:

Kb. 55-60 ezer volt a minimum havi befizetni való a NAV felé(a könyvelőm mindig próbált kiskapukat keresni. + 10 ezer könyvelő

+ rezsi, utazás, anyagköltségek

...és sajnos összesen ha 100 ezret össze tudtam hozni...a végén azt mondtam, hogy ennél még a segély is több :(


Megmaradt azért néhány kedves ügyfelem, akiket számla nélkül vállalok. De azért ezt kezdőnek nem javaslom, mert nagyon sok a rosszindulatu konkurencia (akik, ha megtudják, hogy valaki számla nélkül dolgozik, felnyomják a NAV-nál)

De ha nincs más lehetőséged és van némi befektetni valód, egy próbát megér...

2011. szept. 5. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!