Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Erre a munkára 200. 000 Ft...

Erre a munkára 200. 000 Ft nettó jó?

Figyelt kérdés
A munka egy italnagykernél lenne. A feladat kiszállító sofőr lennék. Reggel 7 kor felrakják a kocsira mondjuk a 3 raklap sört azt nekem kell kivinni címre de ott viszont nekem kell lepakolni és behordani. H-SZ-ig meló van 12 órában. A fizetés bejelentett része az nettó 90e Ft a többi az teljesítménybéres, vagyis az áru értékéből kapok valami kevés százalékot. Akik ott dologoznak, hogy nettó 200-230-at keresnek 12 órában. Nincs életük, csak hazamennek és alszanak. Emellett nehéz fizikai munka, ráadásúl a felelőség is nagy, mivel sietni kell, hogy kividda címet időbe de a traffit és a prkolási büntit is nekem kell fizetni, valamint a pénzkezelés, hogy ilyen 2 millió forinttal rohangál az ember. Csak szerintem kevés ezért a munkáért 200e Ft? Így ez jól hangzik MO-n, de akkor is. Szerintetek?
2016. szept. 27. 12:51
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:

Nekem nem hangzik jól. Heti 6 nap munka, 12 órázás, és nem is fix ez a 200, mert a jutaléktól függ.

De persze, ha nincs más, akkor be lehet vállalni átmenetileg. Nem muszáj örökre itt maradni, ha találsz jobbat.

2016. szept. 27. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%

A kérdés, hogy találsz más munkát, amivel ennyit tudsz keresni?

Neked kell eldönteni, hogy mennyire van szükséged a pénzre és milyen álláslehetőségeid vannak. Ha te nem vállalod el, akkor elfogja vállalni más és akkor a munkáltató szemszögéből ez egy korrekt fizetés.

2016. szept. 27. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Leírom a szotorim. Most egy raktárban dolgozok heti 32 órát nettó 90e-ért. 4x8 órás bontásba. Volt 3 szabadnapom arra vállaltam diákmelót, mivel 2 hónapig még érvényes a diákom, ebből 1 hónap maradt. Így dolgoztam minden nap, de ez így nem jó. Szeretnék egy olyan munkát ami 8 vagy max 10 órás és nettó 150-et fizet. Jó lenne ez a sofőrös, csak ha elvállalom nincs lehetőségem mésik munkát keresni, mert ninc szabad időm állásinterjúra, esetleg próbanapra menni máshova. Most nem tudom eldönteni, hogy elfogadjam-e vagy sem??? Nem akarok nett 90-ért dolgozni, de ezzel meg nem lenne életem és 21 éves vagyok, azért jó lenne még kis szabad idő mellé. Ezért nem tudom, mert kéne a pénz...
2016. szept. 27. 13:12
 4/19 anonim ***** válasza:
De ha eddig minden nap dolgoztál, akkor ahhoz képest az egy teljesen szabad nap is jobb.
2016. szept. 27. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
De épp ezért akarok váltani, mert rossz minden nap dolgozni, azért hogy meglegyen a nettó 150, azt szeretném, hogy egy munkával napi 8-10 órában akár hétvégin is de meglegyen és legyen mellette kis délutánom, mondjuk este 7 -re hazaérjek
2016. szept. 27. 13:18
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

Akkor két lehetőség van:

1. nem vállalod el,

2. elvállalod, mondjuk 2 vagy 3 hónapra vagy ameddig bírod (ezt persze nem közlöd velük) és akkor tudsz belőle félretenni annyit, hogy ha otthagyod akkor még egy darabig van időd keresgélni.

2016. szept. 27. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Akkor maradj a jelenlegi helyen, és keress tovább olyat, ami valóban megfelelő.
2016. szept. 27. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Jutalékos munkát csak akkor vállalj, ha a te munkádtól függ a forgalom...
2016. szept. 27. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
a próbaidőbe nettó 150 fixen, utána magánvállalkozó kell, hogy legyek és azt mondták, hogy olyan 25 milliónyi árut kell kiszállítani egy hónapba a nettó 200-hoz
2016. szept. 27. 13:49
 10/19 anonim ***** válasza:
Még vállalkozónak is kell lenned??? Na én tuti nem vállalnám el.
2016. szept. 27. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!