Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Állásinterjú után körülbelül...

Állásinterjú után körülbelül mennyi idő míg reálisan várhatom a visszajelzést?

Figyelt kérdés

Kereken pontosan 1 hete voltam interjún, egy nagy banknál. Egy hr-es pozícióba jelentkeztem, elég nagy előnnyel, de nem bízom el magam. Éppen ezért aggódom, és gyomorgörcsöm van, hogy most sikerült-e, avagy sem.


Szerintetek mennyi ideig reménykedhetek? Illetve, kaptam egy emailt tőlük, amiben egy kontaktot is kaptam, akinél érdeklődhetek ha bármi kérdésem lenne. Őt mikortól 'illik' zaklatnom ilyen kérdéssel, hogy mi hír az interjúról?


25L



2016. szept. 27. 17:10
 1/4 anonim ***** válasza:

Èn kb 2 hèt után kaptam nagyobb cègektől, multiktòl választ. A mostani munkahelyem amit imádok azt ìgèrte az interjù napján, hogy 1 hèt mùlva hìvna. Ès 15 napra rá hìvtak csak, amikor már tuti vettem hogy nem is fognak keresni.

Kis irodáktòl mar volt hogy 1-3 napra rá.

2016. szept. 27. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Azért nagy banknál nem minden esetben a fiókban döntik

el a kérdést. Ha pesti banknál voltál, akkor a központ

dönthet, ha megyeszékhely, akkor is pesti központ, ha

kisebb bank, akkor többnyire a megyeszékhelyi kirendelt-

ségnél döntenek róla. Helyi protekció nem minden esetben

jelent előnyt.


2 hetet várj az interjútól számítva, előtte ne zaklasd,

mert lehet fordított hatást váltasz ki (bankos gondol-

kodás), utána írj egy rövid lényegre törő email-t, hogy

született-e már döntés az pozícióval kapcsolatban.

2016. szept. 28. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


Nem fiókba, hanem központba jelentkeztem, és az interjún azt mondták, sürgősen kell nekik az új ember, így maximum 2 hét döntéssel, szerződés aláírással, mindennel együtt. Tehát 2 hét múlva munkába is lehetne állni. Így is merjek még reménykedni, vagy már rég felhívhatták azt, akit választottak?:/

2016. szept. 28. 11:47
 4/4 anonim ***** válasza:

Kérdés, hogy a "sürgős" mit takar. Van, amikor elszüttyögnek a dolgon, de van, amikor meglátnak valakit,

már fel is veszik. Központnál alap a gyorsabb döntés, nincs

millió üzenetváltás előtte.

Reménykedni mindig szabad, de ne úgy állj hozzá, hogy te

fogod megkapni, így nem fog csalódás érni. Ha pedig mégis

te kapod, akkor örülni fogsz :)

2016. szept. 28. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!