Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Jogilag ez mennyire megoldható?

Jogilag ez mennyire megoldható?

Figyelt kérdés

Az alap helyzetem, hogy van egy normál munkaszerződésem(120 órás) mellette levelezőn járok iskolába.


Kicsit kevés a fizetésem és lehet beleférne még az időmbe, ha heti párszor még mennék máshová is dolgozni.


Én azt találtam ki, hogy beregisztrálok valamilyen diákszövetkezetbe és azon keresztül keresnék valamit, amit be tudok még vállalni. Van levelezős diákom.

A szövetkezetben ez mennyire érdekli az ügyintézőt, hogy milyen?


2016. szept. 30. 18:35
 1/4 anonim válasza:
49%
Nappali kell.
2016. szept. 30. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
ha estin vagy akkor nem vagy már diák
2016. szept. 30. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem estin van, hanem levelezőn.

Szerintem ez mindenképpen üti egymást: mivel van egy normál munkád és LEVELEZŐ tagozatra jársz, így nem végezhetsz diákmunkát. Nem is vesz fel Diákszövetkezet, egy telefonnal ki tudod deríteni.

Nem javaslom, hogy elhallgasd a normál munkádat és hogy levelező vagy, mert utána, évekkel később a NAV-tól jöhet egy ejnye-ejnye - az meg sokba fáj.

2016. okt. 1. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Annyit tudok ha adóbevallásra kerül sor, akkor azt nekem kell intézni és mindkettő hely után kell. Ezt azért én se szeretném kikerülni.


Igazából csak annyi érdekel, hogy mennyire nézik a diákot.

2016. okt. 1. 07:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!