Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Szerintetek hívjam fel egy...

Szerintetek hívjam fel egy újabb interjúra?

Figyelt kérdés
Szerdán voltam egy interjún, ahol az üzem igazgatójával beszélgettem. Mondta, hogy akik még ott szoktak lenni az interjún ők egy tárgyaláson vannak. Attól tartok, hogy kicsit hátránnyal fogok indulni azoktól akik mondjuk találkoztak azokkal akikkel én nem. Pl.: ha történne a választás, lehet azt mondja akivel én beszéltem, hogy ő nagyon jó stb. de a többiek mivel nem találkoztak velem így azt mondják,hogy én nem!
2016. okt. 1. 18:15
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Semmiképpen ne hívd fel - hiszen az igazgatóval beszéltél.

Ráadásul teljesen félreérthető a kérdésed: azt hittem, egy HR-es kérdezi, hogy egy jelöltet behívjon-e egy újabb interjúra? :D

Egyébként miben maradtatok? Hogy majd értesít?

2016. okt. 1. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Ne hívd fel.

Ha úgy ítélte volna meg, hogy a többiek nélkül nem tud teljes értékűen interjúztatni, akkor átette volna másnapra.

De ő egy igazgató.

Szerinted ki fog neki ellent mondani?

Az alá beosztott csoportvezető? Vagy a kis hr-es liba?

Az igazgató majd dönt, várj türelmesen.

2016. okt. 1. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ő az igazgató b..szod, ő dönt nem mások :D
2016. okt. 1. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Ő az igazgató, de nem ő a tulajdonos. A tulajdonosok is ott dolgoznak.
2016. okt. 1. 19:47
 5/5 anonim ***** válasza:
Hidd el, az igazgató meg tudja ítélni, hogy megfelelsz-e az adott munkakörre vagy sem. A tulajdonosok ezzel szemben nem, és őket egyáltalán nem is érdekli, hogy kiket alkalmaz a cég, ők csak a számokkal foglalkoznak.
2016. okt. 2. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!