Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Volt már akit közvetített ki...

Volt már akit közvetített ki a munkaügyi bármilyen olyan céghez a munkaügyi ahol tényleg olyan állás is volt amit akart?

Figyelt kérdés

Engem egyszer katonának akartak elküldeni. (fizikait tán megcsinálnám de minden máson megbuknék) De ezen kívül egyszer sem, csak közcélúnak.


Egy ismerősöm mesélte, hogy őt többször is de őt is kanyarba nem olyan helyre ahova kellene. (munkáltató is megkérdezte, hogy mit keres ott)


2016. okt. 2. 11:27
 1/2 anonim ***** válasza:
79%
Hát igen, a munkaügyi központ meg a munkaközvetítő iroda az két teljesen különböző dolog.
2016. okt. 2. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

A munkaközvetítők se jobbak nehogy azt hidd. (nálunk a megyébe van 4-5) Van amelyikhez legalább 80x (nem túlzok) adtam be egy egy különböző állásra de még generált mail-t se kaptam, hogy nem nem még, hogy felhívjon interjúztatni.


Van amelyikhez ugyanígy többször beadtam. Minden alkalommal felhív, hogy adat egyeztetés de munkát nem adnak.

2016. okt. 2. 11:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!