Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mennyire esélyes egy 50 ezres...

Mennyire esélyes egy 50 ezres kisvárosban az 1. héten találni egy hetente fizető munkát?

Figyelt kérdés
Ahova megyek csak 2 hét bérlésre lesz pénzem, semmi végzettségem sincs. Az agencyk meg a kiírások a vállalkozások ablakában tudnak 1 héten belül munkát adni, ami hetente fizet?
2016. okt. 6. 18:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
76%

Te vagy az, aki Angliába akar menni egy kisvárosba és csak 230 ezer ft-ja van?

Vagy egy másik kérdező, de hasonló cipőben?

Magyarországról beszélünk vagy külföldről?

Amúgy szerintem semennyire nem esélyes: kevés az olyan munkahely, ahol hetente fizetnek - legalábbis itthon, Magyarországon.

2016. okt. 6. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
64%
Melyik város? Ha Sárvár, akkor nagyon jó esélyeid vannak.
2016. okt. 6. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Sokan mennek ki külföldre, 230E ből nehéz lehet de szobával sikerülhet, nekem is alig van több. Írországba megyek és Waterfordba, aki ismeri. Körbejárnám a vállalkozásokat, ahol ki van írva hogy worker needed, érdeklődnék. Meg lehet ezt csinálni 5 napon belül?
2016. okt. 6. 18:47
 4/11 anonim ***** válasza:
74%
230 ezerből nem nehéz lesz, hanem ku*va nehéz, sőt, megkockáztatom, hogy jössz haza mert el fog fogyni a pénzed.
2016. okt. 6. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Nekem több pénzem van valakivel keversz! De a kérdésben bele van írva, meddig elég.
2016. okt. 6. 19:18
 6/11 anonim ***** válasza:

Oké, kérdező, de ha nem találsz az első héten munkát akkor utána mi lesz? Hazajönni nem tudsz, mert arra gondolom nem tettél félre. Csövezni fogsz? Írországban? Ott piszok hideg van télen...

Nem tudom, mennyi pénzed van, de addig, amíg nincs annyi, hogy minimum 1 hónapig bérelj lakást és megélj + haza tudj jönni, ha bármi van - szóval addig nem mennék ki...

2016. okt. 6. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Azért kérdem, mennyi rá az esély.
2016. okt. 6. 19:47
 8/11 anonim ***** válasza:

0-100% kozott valami, nem vagyunk statisztikusok.


Ha beszeled a nyelvet akkor jobb az eselyed, ha nem akkor kb. kaki.

Kerdeses meg hogy kifizetnek-e stb.


Szerintem qurvara ne menj ki 2 heti penzre, aztan majd a kornyekveli magyarok menthetnek ki, mert jaj az osszefogas.


Nekem mar elegem van a sok posztbol, hogy kinek mikor vigyek szendvicset meg ezt meg azt, mert kijott a semmire nyelvtudas, elkepzeles, szakma, penz, semmi nelkul.


2 het berleshez beleszamoltad meg a kauciot???

Sot ha nincs magyar foberlo - sokan szidjak oket, pedig nelkuluk kb. 95%-nak eselytelen lenne kijonni, mert ok 2 het kauciot es 1/2 het rentet kernek, munkaigazolast se.

Ingatlanugynoksegnel kicsit maskepp nez ez ki, meg szobaberles eseten is kb. 4-6 het berleti dij kaucio! 4 het berleti dij elore, a gagyad szinet megkerdezik.

Ha talalsz maganembert az se fogja 1 ho kaucio ala adni, na meg nem biztos, hogy egy ir landlord majd egy magyar eppen ideesett munkanelkulivel akar egyutt lakni, mert nem bizik benne, hogy ki tudod fizetni a lakbert, amit eleg jol erez, mert mint latjuk 2 hetre van csak penzed...

2016. okt. 7. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
#6: Irorszagbam sokkal enyhebb a tel mint itt. Egyes reszein narancsot termelnek.
2016. okt. 7. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Persze van nyelvtudásom.
2016. okt. 7. 11:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!