Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Van esélyem megkapni egy...

Van esélyem megkapni egy állást ha nincs meg a 2 éves tapasztalat mint követelmény?

Figyelt kérdés
Irodai pozícióba kinéztem egy állást, kb ugyanaz ahol most vagyok. Fél év tapasztalatom van ez a baj. Érdeklődnék, hogy szerintetek ilyenkor van esélyem ha meg van minden elvárás. Ez az állás már nagyon rég óda hirdetve van egy olyan cégnél ahova nagyon szeretnék bekerülni. Egy jó motivációs levéllel ahol kifejtem hogy alkalmas lennék a munkára csak reagálnak valamit nem?
2016. okt. 9. 13:33
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Persze, ha nem lesz rajtad kívül olyan jelentkező akinek minumum 2 év tapasztalata van, akkor van.


"Egy jó motivációs levéllel ahol kifejtem hogy alkalmas lennék a munkára csak reagálnak valamit nem?"


Nem.

2016. okt. 9. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

"Ez az állás már nagyon rég óda hirdetve van... "

Akkor ott valami probléma lehet... Hacsak nem valami speciális tudást igényel (pl. swati- szvázi)...

De állítólag vannak cégek, akik akkor is fenn hagyják a hirdetést, ha már be van töltve az állás, így gyűjtvén be potencionális, esetlegesen jövőbeni munkavállalók önéletrajzait.

Megpróbálni megpróbálhatod, ha régóta szeretnél bekerülni - a jelentkezés nem kerül semmibe :-)

2016. okt. 9. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Sok cég csak dobálózik ezzel a tapasztalat dologgal hidd el nekem.


Nekem egy cégnél a következő volt: felvettek, ide is kellett több év tapasztalat, de az interjún erről nem volt szó. Pár hét után közli velem a főnököm: neked jó sok tapasztalatod van e téren, de ezt nem viccelve tette, komolyan gondolta. És mi a vicc: azon a területen tök pályakezdő voltam.


Szóval sok helyen csak azért írják bele a tapasztalatot, mert pl. most ez olyan divatos az álláshírdetésekben, lehet simán megfelelnél.

2016. okt. 9. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

"Egy jó motivációs levéllel ahol kifejtem hogy alkalmas lennék a munkára csak reagálnak valamit nem?"


"Nem."


Köszönjük uram üljön le 1-es.


Gratulálok a hozzászóláshoz.

2016. okt. 9. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!