Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ismertek olyan fejvadász...

Ismertek olyan fejvadász céget, amivel osztrák/német munkát tudnék találni? (nem mosogató/szobalány)

Figyelt kérdés
Szeretnék Ausztriában dolgozni, tudok németül. Az lenne a kérdésem, hogy ismertek-e olyan magyar fejvadász céget, ami nem csak szállodai kisegítőket keres? Kezdő diplomás vagyok felsőfokú német nyelvvizsgával.
2016. okt. 9. 18:51
 1/7 anonim ***** válasza:
41%

Forditva ulsz a lovon: a fejvadasz teged talal meg, nem te ot. Amire te gondolsz, az sima embernepper, munkaero-kolcsonzo, kozvetito lehuzoceg.


Kezdokent egyebkent ne nagyon almodozz ilyesmikrol, (relevans) munkatapasztalat nelkul szerinted miert teged vennenek fel a nemet/osztrak munkaero helyett? Eloszor bizonyits itthon, legyen referenciad, aztan akarj kulfoldre menni. Az egyik lehetoseged az lett volna, ha mar egyetem alatt keresel szakmaba vago gyakornoki lehetosegeket, keresztfelevet vegzel kint ahol ismeretsegekre teszel szert, tapasztalatra, stb.


Igy, kezdokent, nulla munkatapasztalattal nem fognak utanad kapkodni.

2016. okt. 9. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
41%
Ha neked közvetítőre van szűkséged az azt mutatja hogy mosogató/szobalány munkánál többre nem igazán vagy alkalmasabb.
2016. okt. 9. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a találgatásokra alapozott válaszokat. Van 2 éves releváns munkatapasztalatom egyébként, és más körben dolgoztam már Németországban. Egyszerűen annyi a bajom, hogy itthonról úgy érzem nem látom át a kinti dolgokat, és könnyebb lenne hozzáértő segítséggel megtalálni a számomra legmegfelelőbb munkát. Azért gondoltam, hogy ez könnyebb lenne, mert pl itthon naponta hivogatnak ilyen cégek munkalehetőségekkel.
2016. okt. 9. 19:37
 4/7 anonim ***** válasza:
Konkrétan milyen munkát keresel?
2016. okt. 9. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
karriere.at - Itt tudsz keresgélni, és jelentkezni. Ha tárgyalási szinten beszélsz németül, nem lesz nehéz. Minden szükséges infó fel van tüntetve az oldalon egyéb hasznos infók mellett.Tudom, hogy ez így nem a legkönnyebb út, meg nem az amit szeretnél, de ha már van külföldi tapasztalatod, akkor azért tudnod kéne "átlátni a dolgokat".
2016. okt. 10. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Elég furcs kifejezés, hogy bármit is "kéne", de nem mennék bele. Rossz helyen tettem fel a kérdést.
2016. okt. 10. 14:08
 7/7 anonim ***** válasza:
A kellene jobb? :D Valóban nem a legjobb helyen tetted fel a kérdést, és a reakciód is kissé meglepő, hiszen az általad leírtak alapján csak tudod, hogy hol és mivel akarsz foglalkozni. Használható nyelvtudással párosítva nem hiszem, hogy gondot kéne, hogy okozzon a munkakeresés külföldön. Én mindenféle közvetítő,fejvadász nélkül találtam meg azt a munkát, itt Németországban, ami szakmailag a legközelebb áll hozzám, jelentkeztem és felvettek. De ide eljutni több tucat pályázat kellett, és pár sikertelen interjú. Mérnökhiány van itt is, ugyanakkor még mindig megválogatják, hogy kit vesznek fel.
2016. okt. 10. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!