Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mennyit keres egy önálló...

Mennyit keres egy önálló bírósági végrehajtó?

Figyelt kérdés
Csak mert dolgoztam korábban nekik, és havonta 30-40 milliót keresnek az asztalos és kőműves szakmájukkal. Ez hogyan lehetséges?

2016. okt. 11. 22:24
 1/8 anonim ***** válasza:
Ez az ország szégyene, hogy teret engednek ezeknek a felszámoló és végrehajtó bandáknal. Ezt nem lett volna szabad "privatizálni", simán csinálhatná a NAV is.
2016. okt. 11. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
58%
Így van, és a NAV sokkal "olcsóbb" is.
2016. okt. 12. 05:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
75%

Ez úgy van, hogy minden letiltásból 10% az övék.

Csak egy papírt küld nekem, és meg vonom a 3 gyerekes szerencsétlen marha munkavállalómtól a pénzt, aminek a 10%-át neki kell elutaljam.

Hányingerem van.

2016. okt. 18. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
57%
Ez is egy szakma raadadul a vegrehajto a birosag utasitasara cselekszik, nem o dont. A 30-40 milla meg nevetseges, lehet 20 eve kerestej annyit ma mar egy 3-4 millas fizetes ott is nagyon jonak szamit es mar nem lehet jogi vegzettseg nelkul csinalni sem.A haromgyerekes marha munkavallalo meg vegyen fel akkora hitelt amit ki tud fizetni vagy ne kolkezzen ennyit.
2017. szept. 30. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem tudom, de biztos nem rosszul, én egyet ismerek, az Mercedes CLS 55AMG-vel jár.
2017. okt. 1. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Kilakoltatáshoz nem kell bírósági ítélet.

De ez csak itthon van így.

Egyébként ez persze ellentmond az uniós törvényeknek.

2017. okt. 2. 02:47
 7/8 A kérdező kommentje:

Az igaz, hogy már kell hozzá jogi diploma, de eddig nem kellett. Elég volt hozzá a 8 elemi. Bár sokuknak még az sem volt. Többnyire uzsorás cigányokból tevődött össze a kamara. Ráadásul sokan elég gyanúsan szereztek diplomát.

Volt aki pl. egy-két év alatt megszerezte. Zsenik!

2017. okt. 2. 02:50
 8/8 A kérdező kommentje:

"A haromgyerekes marha munkavallalo meg vegyen fel akkora hitelt amit ki tud fizetni vagy ne kolkezzen ennyit."


A kilakoltatások 99%-a a devizaalapú hitelek miatt vannak.

Aminek pont az a lényege, hogy folyamatosan változik a felvett hitel tőkéje. Tehát hiába 3 milliót veszel fel.

Lehet, hogy csak 100 ezer forintot kell visszafizetni, de az is lehet, hogy 100 milliót. Jelenleg a legtöbb adós kb. 8-13-szorosát fizeti vissza. Tehát a 3 millió felvett hitelért cserébe 30-35 milliót leszurkol a banknak az már jó.

Egyébként a maffiától is olcsóbb felvenni. :D

2017. okt. 2. 02:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!