Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Külföldön szeretnék elhelyezke...

Külföldön szeretnék elhelyezkedni mérnök/kutató területen. Van valami oldal, vagy közvetítő aki ezzel foglalkozik?

Figyelt kérdés
Rengeteg oldalt találtam de mind csak bébiszittert, takarítót, pincért stb. keres és közvetít. Persze nézem az álláshirdetéseket is de ezen a területen kicsit nezebb, ezért kérdezem. Elsősorban angol anyanyelvű országok érdekelnek,főleg Kanada, Új-Zéland vagy az Egyesült Királyság.

2016. okt. 13. 10:38
 1/3 anonim ***** válasza:

Azért nem igazán találsz, mert ilyen területen perfektül kell már beszélni legalább az adott ország nyelvén, és ha ez megvan, akkor minek is menne az ember közvetítővel..

Új-Zéland az kb USA és Ausztrália kategória, ha ki szeretnél költözni, nem lesz egyszerű. Kanadáról is sok mindent olvasni, arról nem tudok nyilatkozni, de biztosan az UK-ban a legegyszerűbb még most is kijutni.


Ha megvan a nyelvtudásod - márpedig ha ilyen területen akarsz dolgozni, akkor biztosan megvan legalább a C1 -, akkor kinti állásportálokat nézegess, ne magyar közvetítőket!

2016. okt. 13. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Külföldi oldalakra gondoltam nem magyarra :) pl. Új-Zélandit találtam már egyet, regiztem is, csak gondoltam hátha van még. nyelvtudás az megvan. Hát akkor marad a nézegetés köszi :D
2016. okt. 13. 12:25
 3/3 anonim ***** válasza:
2016. okt. 13. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!