Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mennyit lehet havonta keresni...

Mennyit lehet havonta keresni könyvelőként?

Figyelt kérdés
Arra vagyok kíváncsi, ha valaki megcsinálja a mérlegképes könyvelői tanfolyamot, letölti a 3 éves gyakorlati idejét egy cégnél és utána magánban akar tovább könyvelni. Tudom, hogy megyénként eltérő, valamint ügyesnek kell lenni, hogy sok ügyfele legyen, de körülbelül egy átlagosan, jónak mondható ügyfélkör esetén. Tól-ig határ is megfelel. Köszönöm!

2016. okt. 17. 12:45
 1/2 anonim ***** válasza:
ez engem is erdekelne, van merlegkepesem
2016. nov. 2. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Szia!Az én szüleim könyvelők,”rengeteg” az ügyfelük (kicsi és nagy cégek is egyaránt) az úgymond nagy cégektől kb havi 100ezret is elkérnek a kicsiktől attól függ (Mennyi az áfa...stb) de azoktól is egy jó 30-50 ezerig elkérnek.Szóval a szüleim havonta egy jó félmilliót (nem biztos csak kb) megkeresnek.Remélem így 1 évvel később is hasznos volt a válaszom!😅
2017. dec. 25. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!