Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mennyit lehetne keresni kinnt...

Mennyit lehetne keresni kinnt külföldön hasonló munkával?

Figyelt kérdés
A minap láttam egy álláshirdetést Amerikában,takarítókat keresnek férfi és nő egyaránt. Mennyire biztos ez? Sokat gondolkodtam és ki szeretnék jutni, 19 éves férfi vagyok, jó angol nyelvtudással. Érettségim van jelenleg. Megéri kimenni? Tud esetleg valaki valamilyen személyes tapasztalatot mondani?

2016. okt. 16. 13:27
 1/6 anonim ***** válasza:
88%
Konkrétan munka az van, csak épp nem legális, mivel takarítóként nem adnak munkavállalási és letelepedési engedélyt! Fekete munkát minek vállalnál, mikor az egész EU nyitva van, nem kell munkaengedély, semmi.
2016. okt. 16. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
73%
Valószínűleg fekete munka, és illegális tartózkodással. Lehet csinálni, csak akkor ne akarj többet haza jönni. Mert lehet amíg kint vagy senki nem fog piszkálni, de egyszer mész ki az országból, és mikor vissza mennél elhajt a migration officer egy életre való Usa-ból való kitiltás kíséretében.
2016. okt. 16. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
86%

Jól írja az e első. Munkavállalási engedélyt takarítóként nem fogsz kapni. Arról nem is beszélve, hogy ott kint is sok tanulatlan, vagy munkanélküli állampolgár él aki elmegy takarítani, sőt ott vannak a már évek óta ott élő legális bevándorlók akik szintén takarítanak. Én tartok tőle, hogy az otthon hirdetett amerikai takarítói állások mind átverés. Egyébként kint sem lehet ezzel jól keresni. Létminimumi bér, ami nem is full time, hanem csak napi jó esetben 2-4 órás munkát jelent.

Nővérem kint él, rengeteget tudna erről mesélni.

Én Angliában élek, és itt sem keresnek jól a takarítók, hasonlóképpen mint Amerikában. Létminimumi bérrel, inkább part time, mint full time. De legalább itt legálisan tudsz dolgozni. De mondjuk neked Anglia sem lenne jó, mert a korod miatt még kevesebb a létminimum

2016. okt. 16. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Illegális munka.. Biztos nagyon jó lehet. Egy kis betegség vagy akármi aztán pislogsz, mert a gatyád rámegy az orvosra.

Arról nem is beszélve amit írtak, hogy egyszer hazajössz többet nem fogsz bejutni.

Inkább az EU. Bár takarítani szerintem mindenhol gáz. Mármint nem a munka maga, hanem hogy nem fogsz belőle jól kijönni sehol.

2016. okt. 16. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Rendes,korrekt válaszokat kaptam köszönöm mindenkinek. És esetleg tudna valaki valamilyen vállalható viszonylag rendes bérezésű munkalehetőséget?
2016. okt. 16. 16:12
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

ma 13:39 vagyok


Írtam, hogy Angliában élek, igaz nem Londonban. Több helyen olvastam már( nemrég voltam Londonban és ott is láttam) sőt nálunk is hirdeti a Lidl, hogy embereket keres akár 9.87 font/óra bérért. Munka akad mindenhol, sőt nálunk a mekiben folyamatos munka ajánlat is van.. csak hát jelentkezni kell rá.

2016. okt. 16. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!