Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mennyi lenne a fizetésem az...

Mennyi lenne a fizetésem az államkincstárnál - mák -nál? Kérem aki tud, segítsen ki konkrétummal (részletek alább)

Figyelt kérdés
Nem tudom, hogy mire számíthatok, és nem szeretnék fölös kört futni - albérletet kell fizetnem, nem mindegy sajnos mennyiből jövök ki. Van egy szociális munkás diplomám, német középfokú nyelvvizsgám, 5 év munkaviszonyom, egy kisvállalkozásban dolgoztam. Most kezdeném a tb tanfolyamot, az okjs tanfolyamok közül ennek láttam "hasznát", szeretnék tanulni. Milyen lenne így a kezdő bérem a mák-nál ha esetleg felvennének?milyen ott dolgozni? Ott is leépítések vannak? Előre is köszönöm ha bárki tud konkrétumot mondani.
2016. okt. 18. 19:12
 1/3 anonim ***** válasza:

Az állam alapvetően nem tartozik a jó munkáltatók közé.

Egy régi barátnőm van az államkicstárnál Debrecenben, 80 ezer körül visz haza.

Jelentkezett a helyi kórházba könyvelőnek, szintén 80 körül ajánlottak, így nem váltott.

Bár nem államkincstár, de egy másik ismersöm a kormányhivatalnál van szociális osztályon, diplomával. 100 körül van a fizetése. A közalkalmazotti bértáblát úgy ahogy van, letojják. Azt mondják, nincs pénz az emelésekre.

Így hiába van rá jogszabály, az állam a saját szabályait sem tartja be, évek óta nem emeltek egy fillért sem az ismerősömnek, de a többi kollégájának sem.

Aki pampog, mehet, amerre lát.

Soha ne vigyen rá a sors, hogy az államnak kelljen dolgoznom...

2016. okt. 18. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
58%
illetménykiegészítéssel garantált bérminimum...
2016. okt. 18. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Te jo eg! :( Akkor kar belefognom ebbe a kepzesbe es valtanom. Hosszu tavra kerestem volna valami megbizhato allast, ahol tanulhatok, fejlodhetek.Azt sejtettem hogy nem fogok borzaszto sokat keresni, de remenykedtem hogy olyan 120-130 kozott lesz az osszeg. Ezek szerint meg ennyi sincs...sajnos nalam az a lelektani hatar,maskepp a lakhatasom sem tudnam kifizetni. Szegeny ott dolgozok :( Koszonom a valaszokat, mentek a zold kezek :)
2016. okt. 19. 06:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!