Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Állásinterjúra mehetek barnás...

Állásinterjúra mehetek barnás színű körömmel?

Figyelt kérdés
a helyzet az hogy bordó géllakk van rajta(rövidek a körmeim) egy hete és nem szeretném lereszelni ezért átfesteném barnára ilyen nude nem rikító árnyalattal az még belefér vagy szedjem le az egészet és legyen seszínű színtelen?irodai munka

2016. okt. 19. 13:40
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Persze.
2016. okt. 19. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Miért ne mehetnél akármilyen körmökkel? Nálunk a titkárnőnek fantasztikus kreatúrák voltak a körmein nonstop, a pénzügyesnek is, egy sima barna vagy bordó körömlakkal a legkomolyabb temetésre is el lehet menni szerintem...

De gyakorlatom nincs benne, én mindig programozónak mentem kis céghez, konkrétan mindegy volt, miben.

2016. okt. 19. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Az első benyomás a fontos.tudom egykét titkárnő extrém körmökkel rendelkezik de ők már egy ideje biztos ott dolgoznak vagy megtehetik mert a főnök pasi..stb.

de szerintem lefogom szedni vagy barna még gondolkodom.

hogy lehet hogy nem érdekelt mibe mentél?férfiként lehet de nőként nagyon oda kell figyelni a megjelenésre..a mai világban..

2016. okt. 19. 14:09
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Én mindig bordóra festem a körmömet, és soha nem tettek még rá megjegyzést. Állásinterjúkon sem. Ha passzol az egyéniségedhez, a stílusodhoz, nem hiszem, hogy megszólnának miatta... ha meg igen, akkor az interjúztató annyit is ér. Amúgy egyfelől megértem ezt a "mai világban" kifejezést, aggódsz, hogy nehogy ezen bukjon a dolog, de tudod van a vicc a nyuszikáról...Ha van rajta sapka akkor az a baj, ha nincs akkor meg az.
2016. okt. 19. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Hát igen van aki mindenben talál hibát..

De valószínűleg nem ezen fog múlni hogy felvesznek vagy sem.

Szerintem csak a rikító színeket kell kerülni.

Bár én őszintén túl merésznek tartom a vörös körmöket interjúra.már bocsi előző de nem unalmas mindig a bordó köröm?

2016. okt. 19. 15:23
 6/9 anonim ***** válasza:
34%

egy szolid ápolt körömmel bármikor.


Csak azt nem szeretem amikor a gyakornoknak jelentkezőből egyetlen infó marad meg az interjú végére, hogy a körme 3x annyiba került mint a kocsim, és kb 5x annyi időt foglalkozott vele, mint amennyit az egyetembe fektetett :)


Btw, keress rá a google képkeresőben, hogy business casual nail, fogsz látni egy csomó színt, azok általában jók, mert nem rögtön felhívják a figyelmet magukra.

2016. okt. 19. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

#2:

Ne egy programozoi allasbol indulj ki!

Altalanossagban akkora most az IT munkaerohiany (foleg a tapasztaltabb programozok koreben), hogy ezt nem igazan nezik ha jo vagy egyebkent. (a mostani munkahelyemre kb. letolt nadraggal is beeshettem volna) Egyebkent is ilyen kornyezetben eleg sok fiatal van (es ritka az idosebb, konzervativ korosztaly), szoval ha hasonloan oltozkodsz, mint ok, nincs baj.


Egy kulonos kepzettseget nem igenylo adminisztrativ munka mas, ott elhiszem, hogy ha beesik 15 jelentkezo, es mind megfelel, akkor konnyebben kirostaljak azokat, akik valamilyen okbol epp nem voltak szimpatikusak (vagy a HR-es epp bal labbal kelt fel aznap). Raadasul ilyen helyen tipikusan tobb az idosebb no, aki jobban megnezi, hogy mi van a jelentkezon.


@OP:

Szerintem amugy a bordo is maradhat, arnyalattol fugg. A barna nekem furcsabban hangzik, de nem ertek hozza. (34/F)

2016. okt. 20. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Így van ha épp neki nem jön be az a szín akkor lehet nem engem választ...


akkor maradok a színtelennél az a biztos.


Köszi inkább magamra hallgatok a bordó túl erős szín!

2016. okt. 20. 17:02
 9/9 Klau888 válasza:
A lényeg, hogy ápolt legyen a kezed. A bordó köröm nagyon elegáns tud lenni. Én simán elmennék bordó körömmel.Kizártnak tartom, hogy valakit a körme színe miatt vegyenek, vagy Ne vegyenek fel. Ez baromság. A kisugárzás, és a kritériumoknak való megfelelés számít, nem a körmöd színe, hidd el :)
2016. okt. 21. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!