Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Diákszövetkezetből ki lehet...

Diákszövetkezetből ki lehet így lépni?

Figyelt kérdés
Volt egy munka, amit le akartam mondani, be is mentem a szövetkezet irodájába ezért, de mondták, hogy már nem tudom lemondani, mert nagyon kellenek emberek... Mondtam, hogy akkor elmegyek, de mégsem tettem, mert aznapra lebetegedtem. Tudom, hogy ekkor kell vinni igazolást, de még nem vagyok bejelentve felnőtt háziorvosnál, így nem is tudnék kihez menni. Ekkor meg elvileg 5 ezret vonnak le fizetésből, de már nem fogok többet náluk dolgozni, mert régóta ki akarok lépni. Ráadásul nem is telefonáltak azóta, hogy miért nem jelentem meg...

2016. okt. 20. 20:30
 1/4 A kérdező kommentje:
Szóval nem tudnának miből pénzt levonni tőlem
2016. okt. 20. 20:32
 2/4 anonim ***** válasza:
Mikor a behajtót küldik rád az lesz a ciki.
2016. okt. 20. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nézd meg mi szerepel a szerződésedben! Ha van erre külön pont, az egyértelműen leírja a helyzetet. Ha pedig nincs, akkor hagyd a fenébe, kilépni sem kell a diákszövetkezetből, lehetsz többnet is a tagja. Aztán ha nem dolgozol, max nem tudnak miből levonni.
2016. okt. 20. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Már megnéztem a szerződést és erre külön pont nem nagyon van és még most se kerestek emiatt.
2016. okt. 29. 12:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!