Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Dunakeszi, Lighttech állás?...

Dunakeszi, Lighttech állás? Milyen, hány műszak?

Figyelt kérdés
Dolgozik valaki itt? Van céges buszjárat? Hány műszak van, hány órától hány óráig? Milyen a fizetés?

2016. okt. 25. 02:29
 1/6 anonim válasza:
Elküldtek engem :(
2016. dec. 10. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Van céges buszjárat .Kettő műszak van és 750 Ft bruttó.
2016. dec. 10. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Jó munkahely,tiszta szívemből sajnálom,amiért íbgy alakult,hogy elküldtek,de talán ennek így kellett lennie,.
2016. dec. 10. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat és sajnálom, hogy így alakult, hogy elküldtek.:(( Érdeklődtem náluk is, én azt a választ kaptam, hogy nincs külön céges járatuk..
2016. dec. 13. 21:22
 5/6 anonim válasza:
Gáspár móni, technikusok mennyit keresnek , nem tudod véletlen ?
2017. febr. 20. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nos, erre a csodás állásra összecsördítettek 30 embert, elmondták, hogy vannak itt robbanások, akkor kiszalad a nép, védőszemüveg majd jár- senkin nem volt, még bent voltunk, 40 fok van télen is üzemben- tapasztaltuk, nyáron csak melegebb lesz- a tesztíráson elvérzett 15, az állásinterjún cseszekedés után további 7.

Úgy hívtak be minket- szegény WHC-s csaj 3* csörgött, hogy tutimegyünk-e- hogy párok egy műszakban dolgozhatnak.. Állásinterjún erre már húzgálták a szájukat és nem preferáljuk volt a válasz. Nem dohányzó munkahely. Magyarán szünetben nem gyújtasz rá. Megkérdezték, hogy állandó éjjelt tudunk-e vállalni, mire a válasz az volt, hogy megbeszéljük, mire behívtak, már senki nem érdekelt, hogy vállaltuk volna. Két épp, nem hülye, normális fizikumú ember. Cserébe látva a délutános műszakba érkezőket elmondhatom, hogy simán a léc fölött jártunk két arasszal. No comment.

2021. febr. 4. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!