Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mivel tudnék egy nettó 120...

Mivel tudnék egy nettó 120 környéki fizetést kapni BP-n minimális tapasztalattal közgáz diplomával 27 évesen?

Figyelt kérdés
Nagyon kéne a munka. Bár a releváns tapasztalat is sokat nyom a latba de egy 90-100 környékén akkor is jó volna keresni, hogy ha nem is az egészet de legalább megélhetési költségeim egy jó részét tudjam fedezni.

#munka #120nettó
2016. okt. 25. 14:18
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
56%
Nincs olyan ismerősöm aki közgáz diplomával Budapesten nettó 180-200 ezer alatt keresne. Valamit nagyon nem jól csinálsz. Nyelvekkel hogy állsz? Miért nincs tapasztalatod 27 évesen?
2016. okt. 25. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
23%
120k t budapesten szaktudás nélkül részmunkaidőben is meg lehet keresni. közgáz diplomával én 250k fölött keresek.
2016. okt. 25. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

köszi a gyors válaszokat! angolul tudok csak, más nyelvismeretem nincs sajnos :(


nekem úgy tűnik, hogy az álláshirdetésekben olyan tudást kérnek amit nem tanultam iskolában pl.: SQL , kockázatkezeléssel kapcsolatos ismeretek


a tapasztalt meg hát elb*sztam, ez az én hibám.. van nem túl sok bankos tapasztalatom ügyfélkapcsolati menedzserek asszisztenseként ( szakmai gyakorlat ) meg bejelentetlenül adminisztratív munkakörben egy kisebb építőipari cégnél, de ez nem pesti


van tippetek melyik cég(ek)hez volna értelme jelentkezni, ahol nem esek ki a rostán, mert 27 vagyok már és nincs a koromhoz mérten megfelelő mennyiségű tapasztalatom ?

esetleg mit tanuljak nyelvet leszámítva ? milyen tanfolyamot volna értelme elvégeznem?

2016. okt. 25. 15:53
 4/17 anonim ***** válasza:
50%
1 hét otthon megtanulni egy ebookból az SQL-t.
2016. okt. 25. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
48%
Vállalj be jó pár hónapra gyakornoki pozíciót! Igaz, hogy az nem fizet túl jól, de legalább elindulsz a szamárlétrán.
2016. okt. 25. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
74%
#5: Nem veszik fel nappali tagozatos jogviszony nélkül. A megoldás: elkezdesz még egy egyetemet és utána mehetsz gyakornoknak. :D
2016. okt. 25. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Jelentkezz olyan helyekre, ahol kimondottan friss diplomásokat keresnek, vagy oda van írva,hogy kevesebb, mint egy év releváns tapasztalat. Ha eddig nem nagyon jártál sikerrel, nézesd át egy jobban hozzáértő emberrel az önéletrajzod, hátha tud rajta javítani.
2016. okt. 25. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként a korodat meg nem kötelező beleírni, vagy kikövetkeztetik az érettségid évéből, ha olyan fontos infó, vagy nem foglalkoznak vele. Nekem még nem volt problémám belőle,hogy kihagytam.
2016. okt. 25. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

ahol pályakezdőket/friss diplomásokat keresnek szerintetek nem gond, hogy 27 vagyok?

én amúgy örömmel mennék gyakornoknak csak nem tudok az említett ok miatt... .(

2016. okt. 26. 12:19
 10/17 anonim ***** válasza:
33%
26 évesen kezdtem frissdiplomásként, nem mondták, hogy ciki. Igaz előtte 3 évet voltam gyakornok ugyanennél a cégnél.
2016. okt. 26. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!