Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mivel tudnék egy nettó 120...

Mivel tudnék egy nettó 120 környéki fizetést kapni BP-n minimális tapasztalattal közgáz diplomával 27 évesen?

Figyelt kérdés
Nagyon kéne a munka. Bár a releváns tapasztalat is sokat nyom a latba de egy 90-100 környékén akkor is jó volna keresni, hogy ha nem is az egészet de legalább megélhetési költségeim egy jó részét tudjam fedezni.

#munka #120nettó
2016. okt. 25. 14:18
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
és ha rákérdeznek, hogy mivel foglalkoztam a diplomám megszerzése és jelen pillanat között akkor mit mondjak? az szerintetek jó ötlet ha azt mondom nem voltam bejelenve és valami könnyebb adminisztrátori munkát végeztem? ha kiderül hogy a gyakorlatomon kívül nincs tapasztalatom az nem rögtön bukó egy kb bármilyen munkánál ami nem árufeltöltés?
2016. okt. 26. 19:23
 12/17 anonim ***** válasza:

Én pl dolgoztam 2 helyen is 1-2 hónapokat gyakornokként, pedig nem volt már nappalis jogviszonyom. Igaz, nem is fizettek érte, illetve az egyik legalább adott egy 20-ast.


120.000 Ft-ot még olyan munkakörökben is megkapsz, amihez érettségi sem kell, szóval ennyit biztosan megkeresel.

Gondolom ezek szerint otthon laksz még, mert itt Pesten az albérletet kerül kb ennyibe és nem lehet belőle csak tengődni egyik hónapról a másikra..

2016. okt. 28. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
pesten vagyok már albérletben 75 + rezsiért ...
2016. okt. 28. 18:13
 14/17 A kérdező kommentje:
ha kapnék 120-at és el tudnék indulni egy szakterületen, akkor az, hogy még kell kérnem mondjuk egy 20-ast otthonról az nem volna olyan nagy gond. csak egyelőre nem tartok itt sem...
2016. okt. 28. 18:19
 15/17 anonim ***** válasza:
160 ezeret keresnek az autómosóban most utasítottam vissza egy netto 230 ezres ajánlatot mert hülyének akartak nézni. Bár ha teheted akkor azt ajánlom lépjél le innét. 230 ezeret 2 hét alatt meglehet keresni Ausztriában, úgy, hogy kapsz 13-14 havi fizut meg 10 év után jár már osztrák nyugdíj, persze nyelvtudás kell de ha tanulsz és kitartó vagy akkor előre lehet jutni.
2016. okt. 28. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Ha rákérdeznek mindenképp mondd meg, hogy van munkatapasztalod, csak nem voltál bejelentve. Az angol a legtöbb helyre elég, ha valamit akarsz fejleszteni, ez legyen az. Milyen munkakörökre jelentkezel egyébként? Friss diplomásként nem biztos, hogy kockázatkezeléssel kellene kezdened.
2016. okt. 28. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:

pénzügyi elemzőnek, de ez elvileg pályakezdő munka és nem igényel tapasztalatot

az önéletrajzomba beleírtam a nem bejelentett munkát, ha behívnak meg mondom, hogy nem voltam bejelentve, de abszolut nem akarok rosszat annak a cégnek, remélem nem lesz belőle gond.

2016. okt. 29. 13:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!