Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Előfordult hogy valaki a...

Előfordult hogy valaki a megjelölt bérigénynél többet kapott, miután felvették?

Figyelt kérdés
Bérigény problémában vagyok. Voltam több interjún is mostanában, és félek, hogy túl keveset jelöltem meg, ők pedig direkt a keveset adják... előfordulhat, hogy mégis többet adnak, mint amit mondtam igénynek?

2016. okt. 28. 14:50
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha teljesen pályakezdő vagy, akkor multinál lehet ilyen, mert sok helyen egységes a frissdiplomás junior bér. Ha nem ez a helyzet, akkor nem valószínű.
2016. okt. 28. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Nalam ez volt. Beadtam egy berigennyel a CVm, interjun a juttatasi csomag fejeben modositottam (kevesebbet mondtam), vegul az ajanlatkor kiderult hogy joval tobbet fogok kapni meg annal is, mint amennyit a berigenyben jeleztem.
2016. okt. 28. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Multinàl bérsávok vannak, azonos pozícióban egy min és max összeg van, ha kevesebbet kérsz, a minimumot akkor is megkapod, ha többet, akkor vagy alkudtok vagy ha nagyon kellesz megadják a kért összeget
2016. okt. 28. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!