Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Iqfactory-ról vélemények?

Iqfactory-ról vélemények?

Figyelt kérdés
Jelentkeztem egy hirdetésre, és ők voltak mögötte...olvastam róluk jót, rosszat is, sőt, még azt is, h nem teljesen legális itthon, amit csinálnak. Valaki dolgozott már náluk? Tapasztalat?
2016. okt. 30. 16:48
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
ez engem is érdekelne.
2017. febr. 13. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
72%
A szolgáltatásuk színvonala szerintem kritikán aluli.
2017. okt. 12. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 sellolany ***** válasza:
Elmondanád, hogy miben volt a szolgáltatás színvonalon aluli? Köszi szépen!
2018. febr. 17. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Csibehuszar válasza:
79%

Lehúztak az előleggel (70e ft), majd nem készült el a cucc határidőre. Persze a pénzem után futhatok, mivel egy teljesen "fedett" külföldi cégen keresztül megy.


Akinek kedves a pénze és az élete kerülje őket, mint az ebolás libériai gyereket!

2018. jún. 16. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
100%

Sziasztok!


Egy másik céggel kapcsolatban nekem is negatív tapasztalatom van, lehúztak előleggel aztán eltűntek.... nem válaszoltak többé.. inkabb magánszeméllye próbáljátok meg:)

2020. okt. 1. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
100%
Nem vagyok elégedett velük. Gimis szintű netről szedett anyagot kaptam határidőn túl.
2022. ápr. 21. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!