Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mégis hogyan gyakoroljon az...

Mégis hogyan gyakoroljon az állásinterjús excel feladatokra ha neten még angolul sem találni szinte semmit?

Figyelt kérdés
magyarázatok vannak, de feladatok hogy jól begyakorolja az ember, az szinte nulla.. ti hogy csináltátok?

2016. okt. 30. 18:22
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

gondolom mert nincs típusfeladat.


Amúgy is mit akarsz rá gyakorolni?


Vagy tudod kezelni az excelt, vagy nem. Szerintem nincs más lehetőség!

2016. okt. 30. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Kőváry Orsolya ***** válasza:
55%

Pl. eljöhetsz hozzánk: [link]

Vagy old meg az érettségi feladatokat.

2016. okt. 30. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

1: hogyne.. amikor olyan zhra vagy vizsgára készültem ahol számításos feladatok voltak, arra is úgy tudtam felkészülni, hogy rengeteg feladatot oldottam meg napokon keresztül.. ezt kéne excellel is


2: köszi! csak most sos készülök egy nem pár nap múlva lévő interjúra.. nem tudom nálatok milyen mélységben készítenek fel? ha olyan munkákra pályázok ahol masszív excel tudás kell, nem csak ilyen adminisztratív szinten, arra is elég volna?

2016. okt. 30. 20:03
 4/6 A kérdező kommentje:
egy pár nap múlva levő, a nem nem kell persze :)
2016. okt. 30. 20:04
 5/6 anonim ***** válasza:

2#

Mennyibe kerül egy óra?


Alkalmi konzultációra is van lehetőség, de praktikusabb egy egyéni Excel tanfolyam, mert akkor nyomon tudjuk követni a fejlődésed. Célunk, hogy átfogóan megtanuld az Excelt, ami tapasztalataink szerint legalább 3-6 (90 perces) alkalmat jelent.


Na most akkor mennyi is egy óra? WTF, hogy lehet ilyen trógerül megírni egy oldalt..



Kérdező.

Azért nincsenek "feladatok", mert tök felesleges. Az excel nem úgy működik, hogy bemagolom a 100 kérdést és választ és akkor megsimogatják a buksimat. Vagy tudod használni a képleteket / VBA-t és érted az összefüggéseket vagy nem. Ha érted akkor szinte azonnal alkalmazkodsz az eléd tett akármilyen adatbázishoz, ha meg nem akkor tök mindegy, mert hiába magolsz be valamit step by step, ha bármi megváltozik már el is akadtál.


de csak, hogy valami konkrétumot is mutassak:


Itt van pár alapszintű gyakorló feladat + tesztvizsga:

[link]

[link]

[link]

2016. okt. 30. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Butuska11 ***** válasza:

Nálam ez működött:

google -> excel tutorial

Rengeteg hasznos exceles anyag. Ha neked ez semmi, akkor mi? Vagy VBA makrókat kell írnod?

google -> VBA macro tutorial

2016. nov. 1. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!