Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » 28 évesen van értelme ELTE...

28 évesen van értelme ELTE infot elkezdeni?

Figyelt kérdés
Van már bsc végzettségem, de annyira nem jön be. Ha elvégzem az elte programtervező szakát majd 31 évesen kvázi pályakezdőként kikerülök a munkaerő-piacra akkor vajon lesz rám kereslet? tudom, hogy nagy a hiány, de 31 éves pályakezdőt vajon mennyire vállalnának be a cégek?

#programtervező-informatikus #idős.pályakezdő #másod.bsc
2016. nov. 1. 14:59
 1/7 anonim válasza:
100%
Ha nincs más terved (pl.gyermekvállalás) , akkor szerintem még belefér. De ha nem tudnál nagyon mit kezdeni vele, akkor még gondolkozz egy kicsit rajta! :)
2016. nov. 1. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
szerintem simán! de 1. ha csak azért mert "hiányszakma" akkor nem ajánlom 2. nem voltál jó matekból akkor nem érsz a végére soha...
2016. nov. 1. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat!


de jó voltam matekból és a gazdász képzés ideje alatt is leginkább a matekos illetve informatikai tárgyakat szerettem. az nem tudom mennyire reális és ezen dilemmázom, hogy egy 31 éves embert majd felvesznek gyakornoknak.

2016. nov. 1. 15:50
 4/7 anonim ***** válasza:
nyilván nem lehet tudni 3-4 év múlva hogy változik a helyzet az IT-munkapiac terén és nyilván a korod miatt jobban kell bizonyítanod, de szerintem nem no para :) (szvsz)
2016. nov. 1. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én szvsz inkább valami célirányos java vagy c# képzésbe kezdenék egy komplett egyetem helyett. Van most egy csomó ilyen kezdeményezés, ami diplomásokat kezd el programozónak átképezni.



Ezek pont arra építenek, hogy van egy felsőfokú végzettséged, ami sok munkahelyen alap, mellé kell tenni egy programozói tudást, és fogsz találni helyet (valamint egy főiskolát/egyetemet végzett ember már bizonyította, hogy tud tanulni)

2016. nov. 1. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha már eleve benne vagy a szakmában pár éve és szakemberré is váltál (ami a többségről azért nem nagyon mondható el) akkor ez már úgyis inkább csak a kutyabőrről szól és már nem számítasz majd kezdőnek. De ha eddig annyi közöd volt az informatikához mint egy átlagembernek akkor se késő még 30+ akárhány évesen pályát módosítani. Van aki 40 meg 50 évesen módosít pályát. Soha nem késő.
2016. nov. 1. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Van értelme, hajrá!


Egy ismerősöm 30 évesen kezdte el az orvosit (!). El is végezte, most úgy tudom valahol rezidens.

2016. nov. 2. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!